GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-06-2021 13:31   Güncelleme : 25-06-2021 13:45

Yuva kuran çiftlere Türk bayrağı ve Kur'an-ı Kerim

Milliyetçi Hareket Partisi Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, katıldığı asker uğurlama ve düğün merasimlerinde, gençlere Türk bayrağı ve Kur'an-ı Kerim hediye ediyor.

Yuva kuran çiftlere Türk bayrağı ve Kur'an-ı Kerim

İlçe sınırları içerisinde gerçekleştirilen düğünlere, asker eğlencelerine ve mevlitlere katılım göstererek, gençlerin mutluluğuna ve heyecanına ortak olan Doğan, genç çiftlere Türk bayrağı ve Kur'an-ı Kerim hediye ederek, Kuran ışığında ve şanlı Türk bayrağının gölgesinde mutlu bir ömür diliyor. Askere giden gençlere de vatan savunmasında başarı dileklerinde bulunan Doğan, Türk ordusunun 'Peygamber ocağı' olarak anıldığını hatırlatıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan "Selçuklu hanedanlarından Tuğrul Bey'den (1025) aldığımız bu geleneği yaşatarak gelecek nesillere ulaştırma ülküsü içindeyiz. İlçemizde toy yapan ailelerin teşkilatımızı daveti üzerine kutsallarımız olan Kur'an-ı Kerim ve şanlı bayrağımızı vererek çiftlere bu iki değer altında yaşamaları ve olacak evlatlarına bu iki değeri aşılamalarını tembihleyerek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz" dedi.