GÜNCEL

Vali Ali İhsan Su, Yılbaşı Akşamı Görev Başındaki Güvenlik Güçlerimizi Ziyaret Etti

Vali Ali İhsan Su, yılın son akşamında Polis ve Jandarma uygulama kontrol noktalarını ziyaret ederek, görevi başındaki güvenlik güçlerimizin yeni yılını kutladı.

Vali Ali İhsan Su, Yılbaşı Akşamı Görev Başındaki Güvenlik Güçlerimizi Ziyaret Etti

Vali Su’ya ziyaretleri sırasında İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, İl Jandarma Komutanı Albay Necip Çarıkcıoğlu ve Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Albay Oğuz Bavbek de eşlik etti. 

 

İlk olarak Tarsus/Çamtepe uygulama noktasını ziyaret eden Vali Su'ya ziyaretleri sırasında Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otçu ve Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan da eşlik etti. Jandarma telsizinden görevi başındaki güvenlik güçlerimizin yeni yılını kutlayan Vali Su, uygulama noktasında alınan önlemleri yerinde inceleyerek, güvenlik güçlerine görevlerinde başarılar diledi. 

 

Kazanlı ve Otoban-Gişeler Polis Uygulama ve Kontrol Noktalarına da birer ziyaret gerçekleştiren Vali Ali İhsan Su, daha sonra Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde çevik kuvvet polisi ile bir araya gelerek personelin yeni yılını kutladı.

 

Son olarak 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü'nü ziyaret eden Vali Su, görevi başındaki personelin yeni yılını kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.