Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
30 MAYIS Salı 20:53

Ülkü Ocakları’ndan şehit eşine duygulandıran hediye

Toroslar Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Emre Tugay, şehit polis memuru Sedat Gezer’in eşine şehidin fotoğrafının bulunduğu büyük bir tablo hediye etti. Başkan Tugay, “Ay yıldızlı al bayrağımız altında yaşamaktan gurur duyan ve günü geldiğinde de bayrağımız uğruna canını ortaya koymaktan çekinmeyen herkes bizim öz be öz kardeşimizdir" dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-12-2022 17:46
Ülkü Ocakları’ndan şehit eşine duygulandıran hediye

Mersin’in Mezitli İlçesinde 27 Eylül tarihinde Tece Polisevine düzenlenen hain saldırıda teröristlerle çıkan çatışmada kahramanca mücadele ederek şehit olan polis memuru Sedat Gezer’in Akbelen şehitliğinde düzenlenen mevlidine katılan Toroslar Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Emre Tugay şehidin eşi Medine Gezer’e şehidin fotoğrafının olduğu bir tablo hediye etti. Şehitlikte düzenlenen mevlit töreninde duygu dolu anlar yaşanırken şehidin eşi Medine Gezer, Toroslar Ülkü Ocakları Başkanı Tugay’a ve gençlere teşekkür etti.

“ÜLKÜ OCAKLARI, HAİNLERİN HER ZAMAN KARŞISINDA OLACAKTIR”

Akbelen şehitliğinde düzenlenen mevlit programının ardından açıklama yapan Başkan Tugay, “Bugün burada Tece Polisevine düzenlenen hain saldırıda ‘kahramanlık saldırıp bir daha geri dönmemektir’ sözünün canlı örneği olan, kahramanca mücadele ederek teröre ve teröriste geçit vermeyen şehidimiz Sedat Gezer başta olmak üzere tüm şehitlerimizi andık. Kahramanımız nezdinde burada bulunan tüm şehitlerimizi saygı ile yad ediyorum. Geride kalan ailesini emanetimiz kabul ediyor, terörü ve terörü destekleyen herkesi lanetliyor kin ve nefretle kınıyorum. Bugüne kadar kahramanca mücadele ederken gazilik mertebesine ulaşan tüm gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Dünyanın en büyük gençlik hareketi ve bünyesinde barındırdığı her ferdi bugün mesleklerinde başarılı olmaya özen gösterirken yarın hudutta göz kırpmadan can verebilecek erdemde olan Ülkü Ocakları, dün olduğu gibi bugünde ülkemizi bölmek isteyen hainlerin, vatanımıza göz diken bölücülerin canımız pahasına karşısında olacaktır ve bilinsin ki nefeslerimiz bu hainlerin ensesindedir. Ay yıldızlı al bayrağımız altında yaşamaktan gurur duyan ve günü geldiğinde de bayrağımız uğruna canını ortaya koymaktan çekinmeyen herkes bizim öz be öz kardeşimizdir” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR