GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-05-2021 12:08   Güncelleme : 12-05-2021 12:08

ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ANLAMLI RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Mersin Ülkü Ocakları Başkanı Murat Sezer, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ANLAMLI RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Mersin Ülkü Ocakları Başkanı Murat Sezer, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Mübarek Ramazan’ı Şerif 'i geride bırakıp Ramazan Bayramına ulaşmanın sevinci içerisindeyiz. Milletçe içinde bulunduğumuz COVİD-19 Virüs sebebi ile tedbir amaçlı bu bayram da diğer bayramlardan farklı geçecektir. Devletimizin üstün çabaları, Milletimizin feraseti ve kurallara riayet etmesi ile inşallah bu illetten en kısa zamanda kurtulacağız. Bu bayram da kucaklaşamayacak, birbirimizle bir araya gelmeyeceğiz. Fakat hiçbir mesafenin aramıza girmeyeceği manevi kucaklaşma ile kucaklaşacağız. İleri ki günlerde birçok badirenin üstesinden gelmiş, daha da güçlü birlik ve beraberliğimiz ile Milletçe büyük başarılara imza atarak mutlu günlere ulaşacağımızdan şüphem yoktur.
Türk Milletinin ümidi, 57'nci alayı olan Ülkücü Türk Gençliği olarak daha azim ve gayretle Necip Türk Milletinin refahı için var gücümüzle çalışacak, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi'nin izin de Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım'ın emrinde  2023 Bölgesinde Lider Ülke Türkiye ve 2053 Dünyada süper güç Türkiye vizyonu için her anlamda donanımlı kadroları kutlu Ocağımızda yetiştireceğiz.

Terör Devleti İsrail’in Müslümanların ilk kıblesi Mescidi Aksa’da ki kutsal mekanlarımız ve orada büyük bir direniş gösteren Filistinli kardeşlerimize yönelik gerçekleştirdiği gaddar ve çirkin saldırıları şiddetle kınıyorum. Filistin ve Kudüs asla yalnız değildir. İsrail'in işgal ederek insanlık suçu işlemeye devam ettiği Filistin topraklarındaki çirkin saldırılarında hayatını kaybeden tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet, geride kalanlara başsağlığı diliyorum. Filistin’de devam eden saldırılar, yaşanan can kayıpları ve çirkin hadiselerden dolayı Ramazan Bayramına içimiz buruk ve hüzünlü bir şekilde giriyoruz. Rabbim bu acıların bir an önce sona ermesinde hepimizin yardımcısı olsun, Filistinli kardeşlerimizin gücü ve kuvvetini artırsın inşallah.

Allah İhsanı ve bereketini üzerimize sağanak sağanak yağdırdığı Ramazan’ı Şerif'ten nasiplenen ve razı olduğu kullarından eylesin bizleri. Allah yapmış ve yapacak olduğumuz ibadetlerimizi kabul eylesin.
Bu duygu ve düşüncelerle Necip Türk Milletinin ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik eder, esenlikler getirmesini ve hayırlara vesile olmasını Allah'tan niyaz ederim. Bayramımız Mübarek olsun."