Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 00:16
Advert

TOROSLAR BELEDİYESİNDEN TÜM PERSONELİNE, 17 BİN 550 TL’LİK PROMOSYON

Toroslar Belediyesi, yeni dönem banka promosyon anlaşmasını imzaladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-03-2023 16:16
TOROSLAR BELEDİYESİNDEN TÜM PERSONELİNE, 17 BİN 550 TL’LİK PROMOSYON

Memur, kadrolu işçi ve sözleşmeli personel ile Personel Limited Şirketi’nde çalışanları kapsayan ve 3 yıllığına imzalanan anlaşmada belirtilen 17 bin 550 TL’lik promosyon ücreti, 20 Mart 2023 tarihinde Toroslar Belediyesi çalışanlarının hesabına tek seferde yatacak.

 

“Tüm Çalışma Arkadaşlarımıza Hayırlı, Uğurlu Olsun”

 

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, maaş için yapılan promosyon ihalesinin tamamlandığını belirterek; “Toroslar’ı daha yaşanılabilir ve güzel kılabilmek adına gece gündüz demeden emek veren tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Görüşmelerimiz neticesinde anlaşma sağladığımız banka üzerinden 17 bin 550 TL’lik maaş promosyonu ödemesi, her bir personelimizin hesabına tek seferde yatacak. Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Çalışanlarımızın en iyi rakamı alması için çaba sarf ettik. En yüksek promosyon miktarında anlaşma sağlamış olduk. 3 yıllığına imzaladığımız yeni promosyon anlaşmasının tüm personelimize ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR