GÜNCEL

TEMAD’dan belediyeye ziyaret

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Silifke Şube Başkanı İzzet Özsoy ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’u makamında ziyaret ettiler.

TEMAD’dan belediyeye ziyaret

Beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Başkanvekili Sadık Altunok’u makamında ziyaret eden 
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Silifke Şube Başkanı İzzet Özsoy, yeni göreve gelen yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Dernek olarak yürüttükleri faaliyetlerden de bahseden TEMAD Başkanı Özsoy, yeni bir genel kurul toplantısını pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirdiklerini ve yönetim kurulu üyeleri arasından yeni üyelerin de göreve seçildiklerini bildirdi. Özsoy ayrıca, dernek olarak bugüne kadar  ilçede yürüttükleri  faaliyetlerde kendilerini yalnız bırakmayan Silifke Belediyesine de  teşekkür ettiğini bildirdi.
Kendisini ziyarete gelen Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Silifke Şube Başkanı İzzet Özsoy ve yeni yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’ta TEMAD Silifke Şubesinin ilçede sivil toplum kuruluşları arasında yerini aldığına değindi. Altunok, “Türk Silahlı Kuvvetleri’nin temel direği olan Astsubaylarımızı unutmuyoruz. Derneğin ilçemizde açılmasıyla birlikte Silifke’de yaşayan emekli astsubaylarımız bir arada oluyor. Belediye olarak yaptıkları çalışmalarda da biz belediye olarak her zaman yanlarındayız” dedi.