GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-06-2022 12:14

Silifkeli tenisçiler ödüllerini aldı

Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali etkinlikleri içerisinde yer alan festival kupası tenis turnuvası sona erdi.

Silifkeli tenisçiler ödüllerini aldı

Turnuva sonunda düzenlenen ödül töreninde konuşan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok “Belediye hizmetlerinin yürütülmesinin yanı sıra halkımıza yönelik sosyal ve kültürel alanlarda da projeler sunmaya gayret gösteriyoruz. Belediye olarak düzenlediğimiz bu tür turnuvalarla halkımızı ve gençlerimizi spora teşvik ediyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda 49. Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali kutlamaları arasında yer alan futbol, masa tenisi, rafting, voleybol, satranç ve kort tenis turnuvaları düzenledik. Bu turnuvaları düzenlememizdeki asıl amacımız halkımızı ve özellikle de gençlerimizi spora yönlendirmektir. Düzenlediğimiz festival kupası tenis turnuvası da bugün sona ermiştir. Yarışmaya katılan sporcularımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Düzenlenen ödül töreninde erkekler masterde Medet Yıldırım birinci, Sebahattin Hayta ikinci oldu. Erkekler kategorisi B gurubunda ise birinci Mehmet Kara, ikinci ise Cihan Boztepe oldular. Erkekler A kategorisinde ise birinci Hüseyin Dikmen, ikinci Özge Soldan oldu. Bayanlar kategorisinde ise Yeliz Özel birinci olurken Büşra Kara ise ikinci oldu. Festival Kupası Tenis Turnuvası Düzenleme Komitesi Başkanı Gürhan Dölek ve Murat Arayıcı’nın yanı sıra hakemlere ve dereceye giren tenisçilere ödüllerini Silifke Kaymakamı Abdullah Aslaner ve Belediye Başkanı Sadık Altunok verdi.

AdminAdmin