Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
03 MART Pazar 22:02

Silifke’de MHP’liler ‘komşu’ ziyaretinde

Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde “Komşum Nasılsın” ziyaretlerine ilçeye bağlı Kabasakallı ve Sömek mahallelerinden başladıklarını açıkladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-11-2022 16:19
Silifke’de MHP’liler ‘komşu’ ziyaretinde

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda “Komşum Nasılsın” ziyaretlerine Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Başkanı Kıvanç Derya ve Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Gürbüz’le birlikte Kabasakallı ve Sömek mahallelerinden başladıklarını bildiren İlçe Başkanı Levent Nogay, ziyaretin amacının Cumhur İttifakının hedeflerini ve muhalefetin tutumunu milletle yakından paylaşmak olduğunu vurguladı.

Kabasakallı ve Sömek mahallelerinde vatandaşlar ve Mahalle Muhtarları Hasan Deveci ve Cengiz Ünver tarafından coşku ile karşılanan MHP heyeti, burada vatandaşlarla sohbet ederek Haziran 2023’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylarının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu bir kez daha hatırlattılar.

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Kabasakallı mahallesinde düzenlenen ‘Komşum Nasılsın’ ziyaretinde yaptığı konuşmada, cumhur ittifakı bir belediye olarak Silifke’ye ve Silifkelilere hizmet etmeye devam ettiklerini söyledi. Başkan Altunok, partisi MHP tarafından başlatılan ‘Komşum Nasılsın’ toplantılarında cumhur ittifakının başarısını ve gelecek hedeflerini halka anlatarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2023 seçimlerinden daha güçlü bir şekilde çıkmasına destek vereceklerini ifade etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay’da konuşmasında, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli tarafından başlatılan 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik çalışmalar çerçevesinde ‘Komşum Nasılsın’ ziyaretlerine biz de ilçemize bağlı Kabasakallı ve Sömek mahallelerimizden başladık. Belediye Başkanımız Sadık Altunok, KAÇEP Başkanımız Kıvanç Derya, Ülkü Ocakları Başkanımız Mehmet Gürbüz ve tüm yöneticilerimizle birlikte vatandaşlarımızı ziyaret ederek, cumhur ittifakımızın hedeflerini ve muhalefetin durumunu da milletimizle paylaşmaya devam edeceğiz. 2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kadar ilçemizin her köşesine ulaşarak vatandaşlarımızla buluşacağız. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin işaret ettiği gibi Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu seçimlerden daha güçlü bir şekilde çıkması için tüm ekibimizle birlikte cumhur ittifakı ruhuyla yılmadan yorulmadan çalışacağız” diyerek ‘Komşum Nasılsın’ ziyaretlerinin devam edeceğinin altını çizdi.

AdminAdmin

YORUMLAR