Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
25 EYLÜL Pazar 20:45
Advert

Silifke’de ‘engelsiz kamp’ başladı

Silifke Belediyesi tarafından düzenlenen bir organizasyonla özel gereksinimli çocuklar ve gençler deniz kıyısında kamp kurdu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-09-2022 18:20
Silifke’de ‘engelsiz kamp’ başladı

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok yaptığı açıklamada, “Belediyemiz Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz ilçemizde yaşayan özel gereksinimli çocuklar ve gençlerimiz için bir kamp düzenledi. Aileleri ile birlikte ilçemize bağlı Atayurt mahallesi deniz sahilinde kurduğumuz kamp çadırlarımızda çocuklarımız ve gençlerimiz aileleri ile birlikte kalmaktadır. Özel gereksinimli çocuklar ve gençlerimiz aileleriyle, 6 gün boyunca Atayurt mahallesi deniz kıyısının Akdeniz’e uzanan noktasında kurulan çadırlarda konaklayacak, gün içinde çeşitli aktiviteler ve canlı müzik eşliğinde eğlenip coşacaklardır. Cumartesi günü başlayan engelsiz kamp, Perşembe günü sona erecektir. Düzenlediğimiz yaz kampına yaklaşık 50 özel gereksinimli çocuk ve gencimiz ailesi ile birlikte katılmaktadır. Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz ‘engelsiz kamp’ projemizi önümüzdeki yıllarda daha geniş kapsamlı yapmayı planlıyoruz. Kampımıza katılan ve emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR