Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
30 MAYIS Salı 20:06

Silifke Zabıtasından Ramazan Denetimi

Silifke Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekiplerin Ramazan ayı öncesi iş yerlerinde denetimlerini sürdürdüğü öğrenildi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-03-2023 20:06
Silifke Zabıtasından Ramazan Denetimi

Özellikle Ramazan ayı öncesinde işletmelerin daha hassas davranmaları noktasında denetimlerini sıklaştıran zabıta ekipleri; hijyen, fiyat-gram uyumu, ürünlerin son tüketim tarihi, fahiş fiyat ile ilgili konularda incelemelerde bulundu. Uyulması gereken hususlar noktasında uyarılar yapan zabıta ekipleri, uyarılar dikkate alınmadığı takdirde ceza-i işlem uygulanacağını işletmelere bildirdi. Her zaman olduğu gibi Ramazan ayı öncesinde de vatandaşların mağdur olmamalarını istediklerini bildiren Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir ortamda alışveriş yapabilmeler için zabıta ekiplerine talimatlar verdiği öğrenildi. Belediye Zabıta Müdürü Abdullah Yörük nezaretinde yapılan denetimler neticesinde uygunsuz bir durumla karşılaşmayan zabıta ekipleri işletmecilere hassasiyetlerinden dolayı da teşekkür etti.

AdminAdmin

YORUMLAR