GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-05-2021 13:32   Güncelleme : 07-05-2021 13:32

Serdar Soydan’dan Silifke Belediyesine ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi 13. olağan büyük kurultayında merkez yönetim kurulu üyeliğine seçilen Serdar Soydan, Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’u makamında ziyaret etti.

Serdar Soydan’dan Silifke Belediyesine ziyaret


Kendisini ziyarete gelen Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu üyesi Serdar Soydan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanvekili Altunok, Soydan’ın Mersin için önemli bir isim olduğuna işaret ederek yeni görevinde başarılar dilediğini söyledi. Silifke Belediye Başkanvekili Altunok yaptığı konuşmada, “Partimiz Milliyetçi Hareket Partisi 13. olağan büyük kurultayında merkez yönetim kurulu üyeliğine seçilen Serdar Soydan beye yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Kendisi Mersin’imiz için önemli bir isimdir. Bugüne kadar olduğu gibi Mersin merkez ve ilçelerinde halkımız ve ülkemiz menfaatine çalışmalarını kararlılıkla sürdüreceğine inanıyorum” dedi. 
Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Soydan’da konuşmasında, Silifke Belediyesinin çalışmalarını ve hayata geçirdiği projeleri yakından takip ettiğini belirterek, çalışmaları yürüten Belediye Başkanvekili Sadık Altunok ve ekibine teşekkür ettiğini açıkladı. Soydan ayrıca MHP’nin Mersin bölgesinde gelecek dönemde yürüteceği çalışmalar hakkında da Başkanvekili Altunok’la bilgi alışverişinde bulunduğu öğrenildi.