GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-04-2022 13:13   Güncelleme : 30-04-2022 13:35

MUT BELEDİYE BAŞKANI VOLKAN ŞEKER'DEN "RAMAZAN BAYRAMI MESAJI"

Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

MUT BELEDİYE BAŞKANI VOLKAN ŞEKER'DEN

Başkan Şeker mesajında “Oruç tut sıhhat bul" buyruğunun hayat bulduğu ve "bin aydan daha hayırlı olan" Kadir Gecesi'nin de içinde olduğu Ramazan Ayı'nın sonuna gelerek, sevgi ve kardeşlik duygularının pekişmesinde büyük katkısı olan bir bayrama daha ulaşmanın hazzını yaşamaktayız. 

Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberlik duygularımızın pekiştiği, kırgınlıkların ve dargınlıkların yerini sevgi ve saygıya bıraktığı, gönüllerin sevgiyle birbirine yakınlaştığı, özel günlerdir. 
Türk Milleti, her Ramazan'da olduğu gibi bu Ramazan'da da birlik ve beraberliğini, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini göstermiştir.

Salgın sonrasında tüm sevdikleriyle yeniden bir arada bayram etmenin hazzını yaşayan milletimiz, Ramazan ayında da çevremizdeki yardıma muhtaç insanlarımıza da hiç bir ayrım gözetmeksizin el uzatmış, ihtiyaç sahibi herkesin yardımına koşmuş, dini, milli ve sosyal vecibelerini yerine getirmiş olmanın gönül huzuruyla bayrama ulaşmıştır.

Bu anlamlı bayramın ülkemiz ve milletimiz için dostluk, barış, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennilerimle bütün Türk İslam aleminin ve hassaten Mutlu hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar dilerim" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi 

AdminAdmin