GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-05-2021 00:04   Güncelleme : 09-05-2021 00:04

MUT BELEDİYE BAŞKANI VOLKAN ŞEKER "ANNELER GÜNÜ'NÜ" KUTLADI

Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker ,Anneler günü dolayısıyla  yayınladığı mesajında,”Hayattaki en değerli varlıklarımız annelerimiz” dedi.

MUT BELEDİYE BAŞKANI VOLKAN ŞEKER

Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker ”Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de "Anneler Günü" olarak kutlanmaktadır.Annelerimiz merhamet dolu yürekleri ile hayatımız boyunca bizlere yol gösterici olmuşlardır.
 
Karşılıksız sevmenin yegâne temsilcileri olan annelerimiz, aynı zamanda geleceğimizin teminatı, milletimizin maddi varlığının güvencesi, birlik ve bütünlük içinde yaşayabilmemizin en önemli manevi kaynaklarındandır.
 
Hayattaki en değerli varlıklarımız olan annelerimizi yalnız anneler gününde değil, hayatımızın her anında hatırlamalı, sevgi ile kucaklamalı ve gönüllerini hoş tutmalıyız. Çünkü dünyada anne sevgisinin yerine konulabilecek başka bir değer yoktur.
 
Bu duygu ve düşüncelerle, hayatın tüm güzelliklerine layık olan başta şehit ve gazi anneleri olmak üzere bütün annelerimizin "Anneler Günü"nü kutluyorum, annelerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”dedi