GÜNCEL

Muhtarlardan Altunok’a ziyaret

Silifke Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Temur beraberinde Akdeniz Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Gülgen, Yenişehir Muhtarlar Derneği Başkanı Giray Atilla, Mezitli Muhtarlar Derneği Başkanı Ömer Kaykaç ve Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü ile birlikte Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’u makamında ziyaret ettiler.

Muhtarlardan Altunok’a ziyaret

Ziyarette konuşan Silifke Muhtarlar Derneği Başkanı ve Keben Mahallesi Muhtarı Murat Temur yaptığı konuşmada, “Başkanım, göreve geldiğiniz günden bu yana ilçemize bağlı 88 mahallemizde yürüttüğünüz çalışmalardan memnunuz. Biz muhtarlar ve mahalle halkımızın istek ve taleplerine imkanlarınız ölçüsünde cevap veriyorsunuz. Gönlümüz ister ki tüm istek ve taleplerimiz anında karşılansın biz de yaşadığımız mahalle halkımıza sizlerin aracılığı ile en güzel hizmetleri sunalım. Belediyemizin hizmet alanı çok geniş siz ve ekibinizin özverili çalışmalarını yakından takip ediyoruz. İlçemize bağlı 88 mahallemizde devam eden belediye hizmetleri biz muhtarları ve vatandaşlarımızı memnun etmektedir. Mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarımızın belediyemizden talep ve isteklerinin zamanla yerine getirileceğine inanıyorum” diyerek birlikte ziyarete geldiği Akdeniz, Yenişehir, Mezitli ve Hatay Muhtarlar Derneği Başkanlarını tanıttı. 
Akdeniz, Yenişehir, Mezitli ve Hatay Muhtarlar Derneği Başkanları ile birlikte kendisini ziyarete gelen Silifke Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Temur ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Belediye Başkanvekili Sadık Altunok ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  “Belediye olarak mahalle muhtarlarımızdan ve vatandaşlarımızdan gelen talepleri aciliyetine göre ve belediyemizin imkanlarına göre değerlendiriyoruz. Kırsal mahallelerimizde yeni yolların açılması, mevcut yolların bakım ve onarımının yapılması, asfaltlama ve parke taşı döşeme çalışmaları ile ilgili talepleri de ele alıyoruz. Belediyemizle vatandaşlarımız arasında hizmet köprüsü oluşturan siz değerli muhtarlarımızla her zaman olduğu gibi uyum içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Belediyemize kazandırdığımız yeni iş makinaları ve iş gücümüzle tüm mahallelerimize daha sağlıklı ve daha hızlı bir şekilde hizmetlerimizi ulaştırmaya devam edeceğiz. Siz değerli muhtarlarımızla sürekli iletişim halindeyiz sizlerle birlikte hizmet akışımızı sağlamaya devam edeceğiz” diyerek ziyarete gelen misafir dernek başkanları ve Silifke Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Temur’a teşekkür ettiğini açıkladı.