Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
25 EYLÜL Pazar 20:55
Advert

Muhtarlar Hizmetten Memnun

Silifke Belediyesi tarafından şehir merkezi ve mahallelerde devam eden hizmetlerin vatandaşları ve muhtarları memnun ettiği öğrenildi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-08-2022 16:37
Muhtarlar Hizmetten Memnun

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Arkum, Taşucu ve Atayurt mahallelerinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, yıllardır belediye hizmeti ulaşmayan tüm mahalleleri belediye hizmetleri ile buluşturacaklarını açıkladı.

Silifke’de yaşayan tüm halkı belediye hizmetleri ile buluşturmak için gece gündüz çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Sadık Altunok, göreve geldikleri günden bu yana çok önemli projeleri hayata geçirdiklerini hatırlattı. Başkan Altunok muhtarlar ve vatandaşlarla yaptığı görüşmelerde, “Göreve geldiğimiz günden bu yana haftanın her günü halkımızla iç içeyiz. Halkımızla ve muhtarlarımızla güçlü bir gönül bağı oluşturduk. Sokak sokak mahalle mahalle geziyoruz. Hem belediye hizmetlerimizi yürütüyoruz, hem de halkımız ve muhtarlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Onların sorun ve isteklerini dinliyoruz. Yıllarca belediye hizmeti görmemiş özellikle kırsal mahallelerimizin sorunlarını biliyoruz. Belediyemizin imkanlarını da göz önüne alarak tüm mahallelerimize ve halkımıza eşit hizmet götürmeye gayret ediyoruz. Tüm ekibimizle birlikte gecemiz gündüzümüz yok, mahalle mahalle gezerek halkımızın ihtiyaç duyduğu hizmetleri tespit ediyor, bu hizmetlerin halkımıza ulaşmasına gayret ediyoruz” diyerek belediye ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları yerinde incelemeye devam etti.

Mahallelerini ziyaret eden Silifke Belediye Başkanı Altunok’la görüşen Arkum Mahallesi Muhtarı Mustafa Gökler, Taşucu Mahallesi Muhtarı Adnan Uysal ve Atayurt Mahallesi Muhtarı Nebi Güven’de yürütülen çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Altunok ve ekibine teşekkür ettiklerini belirttiler.

AdminAdmin

YORUMLAR