Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
22 EYLÜL Cuma 23:46
Advert

Muhtardan, Başkan Altunok’a teşekkür plaketi

Silifke’ye bağlı Işıklı Mahalle Muhtarı Zafer Can, mahallesinde belediye ekipleri tarafından yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Sadık Altunok’a teşekkür plaketi verdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-06-2023 22:13
Muhtardan, Başkan Altunok’a teşekkür plaketi

Silifke Belediyesi’nce önemli hizmetlerin yapıldığını ve mahallenin çehresinin değiştiğini belirten Işıklı Mahalle Muhtarı Zafer Can, yapılan hizmetlerin mahalle sakinlerine değer kattığını ifade etti. Beraberinde mahalle sakinleri ile birlikte Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’u makamında ziyaret eden Muhtar Can, “Işıklı mahallesi muhtarı olarak Belediye Başkanımız Sadık Altunok’un talimatları ile kısa sürede mahallemize yeni yollar açılarak asfaltlama çalışması yapılmıştır. Şu ana kadar mahallemizin ara sokaklarında toplam 50 kilometreye yakın asfalt çalışması yapılarak halkımızın ulaşım sorunu ortadan kaldırılmıştır. Belediye ekiplerimiz mahallemizde çalışmalarına devam etmektedir. Halkımızı ve mahallemizi belediye hizmetleri ile buluşturan, her fırsatta bizleri ziyaret ederek sorun ve isteklerimize çözüm üreten Belediye Başkanımız Sadık Altunok ve ekibine çok teşekkür ediyorum” diyerek Başkan Altunok’a bir de teşekkür plaketi sundu.

Işıklı Mahalle Muhtarı Zafer Can ve mahalle sakinlerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Belediye olarak muhtarlarımız ve halkımızdan gelen istek ve talepleri aciliyetine göre belediyemizin imkanlarını da göz önünde bulundurarak çözüme kavuşturuyoruz. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte acil asfalt ihtiyacı bulunan Işıklı mahallemizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana insan odaklı çalışmalar yürütüyoruz. Hedefimiz ilçemize bağlı 88 mahallemizin sorunlarını çözüme kavuşturarak halkımıza modern, sağlıklı ve daha donanımlı hizmetlerle buluşturmaktır” diyerek kendisini ziyarete gelen Işıklı, Kavak ve Ulugöz mahalle muhtarlarına ve mahalle sakinlerine ziyaretleri için teşekkür ettiğini açıkladı.

AdminAdmin

YORUMLAR