GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-08-2021 19:07   Güncelleme : 06-08-2021 19:07

Muhtar Taş, “Belediye hizmetlerinden memnunuz”

Silifke’ye bağlı Yeğenli Mahallesi Muhtarı Musa Taş, mahallede devam eden asfaltlama çalışmalarını Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’la birlikte inceledi. Muhtar Taş, Silifke Belediyesinin mahallede yürüttüğü çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

Muhtar Taş, “Belediye hizmetlerinden memnunuz”

Çalışmaları yerinde incelemek, mahalle sakinleri ve muhtarların öneri ve isteklerini dinlemek amacıyla Yeğenli Mahallesi'ne giden Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, burada mahalle muhtarı Musa Taş ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Muhtar Taş yaptığı konuşmada,  mahallede uzun yıllardır beklenen asfaltlama çalışmasının gerçekleştirilmesinden dolayı mutlu olduklarını belirterek, "Yürüttüğünüz asfaltlama çalışmalarını halkımız bugüne kadar dört gözle bekledi. Başkanım, Allah sizlerden razı olsun bizim yıllarca özlemini çektiğimiz belediye hizmetlerimizi bizlere ulaştırdınız” dedi.
Belediye olarak hazırladıkları bir program doğrultusunda  ilçeye bağlı 88 mahalleye eşit şekilde hizmetler götürmeye devam edeceklerini dile getiren Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Belediyemiz bünyesinde kurduğumuz asfalt üretim tesisimiz sayesinde mahallelerimizde acil asfaltlama çalışması bekleyen yollarda çalışmalarımıza başladık. Belediyemizin imkanları dahilinde muhtarlarımız ve vatandaşlarımız tarafından bizlere ulaşan istek ve taleplere cevap vereceğiz. Belediyemiz Asfaltlama Ekiplerimiz bugün de Yeğenli mahallemizde çalışmalarını sürdürmektedir. Plan ve programlarımız dahilinde diğer mahallelerimizin de asfaltlama ile ilgili taleplerini kısa zamanda yerine getireceğiz” dedi.