GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-04-2022 17:15   Güncelleme : 08-04-2022 17:18

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Polis Teşkilatının 177. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Türk Polis Teşkilatının; huzur, güven ve istikrar ortamının korunmasındaki en büyük güvence olduğunu kaydederek, “Her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren Türk Polis Teşkilatı, milletimizin can ve mal güvenliğinin yanı sıra kamu düzeninin sağlanması, huzur ve barış ortamının korunması amacıyla fedakarca çalışmaktadır.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Polis Teşkilatının 177. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı

Polis demek memleketi ve milleti korumak demektir, polis demek insan hak ve özgürlüklerine riayet demektir, polis demek iyilerin dostu, kötülerin düşmanı demektir, polis demek güven demektir. Başımız her sıkıştığında müracaat ettiğimiz, kötü zamanlarda karşımızda gördüğümüzde güven kazandığımız, haklı ve mağdur insanların yanı sıra kötü ve suçluların da hukuk kuralları çerçevesinde haklarını koruyan polisimiz, adaletin de en büyük yardımcısıdır.

10 Nisan Polis Günü dolayısıyla huzur ve güvenliğin sağlanması noktasında üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı tüm teşkilat mensuplarımızın Polis Günü’nü kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Ayrıca şehit düşen polis kardeşlerimiz başta olmak üzere, görevi başında şehit düşerek aramızdan ayrılan tüm kahramanlarımızı rahmetle ve minnetle anıyor, gazi kardeşlerimizi şükranla yad ediyorum. “ dedi

AdminAdmin