SİYASET
Giriş Tarihi : 13-04-2021 23:22   Güncelleme : 13-04-2021 23:22

MHP’Lİ OLCAY KILAVUZ’DAN RAMAZAN AYI MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Ramazan ayına dair TBMM Genel Kurulu’nda konuşma yaptı.

MHP’Lİ OLCAY KILAVUZ’DAN RAMAZAN AYI MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, “Ramazan-ı Şerif’in Türk-İslâm âlemine hayırlar getirmesini, Doğu Türkistan’dan Kosova’ya, Kırım’dan Kerkük’e zulüm altındaki soydaşlarımız ve dindaşlarımızın felaha ermesini, birliğe, dirliğe, kardeşliğe ve nice güzelliklere vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, Ramazan ayınızı en içten dileklerimle kutluyorum.”  şeklinde konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’un yapmış olduğu konuşma:
Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in indirildiği bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni içinde barındıran, On bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayına erişmenin huzuru ve mutluluğunu yaşamaktayız.
Ramazan; anlamaktır, paylaşmaktır, hoşgörü ve dayanışmadır.
Ramazan; bir olan Allah’a birlik ruhuyla yaklaşmaktır.
Sofralarımızı koronavirüs salgını nedeniyle misafirlerimize ve sevdiklerimize açamasak da gönül soframızda ve dualarımızda herkese yer vereceğiz. 
Bu vesileyle Ramazan-ı Şerif’in Türk-İslâm âlemine hayırlar getirmesini, Doğu Türkistan’dan Kosova’ya, Kırım’dan Kerkük’e zulüm altındaki soydaşlarımız ve dindaşlarımızın felaha ermesini, birliğe, dirliğe, kardeşliğe ve nice güzelliklere vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, Ramazan ayınızı en içten dileklerimle kutluyorum. 
Rabbim, yaptığımız duaları ve ibadetleri katında kabul eylesin.