GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-06-2021 16:35   Güncelleme : 21-06-2021 16:35

MHP’Lİ OLCAY KILAVUZ’DAN MERSİN ZİYARETLERİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, seçim bölgesi Mersin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

MHP’Lİ OLCAY KILAVUZ’DAN MERSİN ZİYARETLERİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, ziyaretler kapsamında MHP Mezitli, Çamlıyayla ve Akdeniz İlçe Başkanlıkları, muhtarları, bölge esnaflarını ve şehitlikleri ziyaret etti.

İLÇE BAŞKANLIKLARIMIZ FEDAKÂRCA ÇALIŞMAKTADIR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz yapmış olduğu ziyaretler kapsamında öncelikle MHP Mezitli, Çamlıyayla ve Akdeniz İlçe Başkanlıklarını ziyaret ederek ilçe başkanları ve yönetimleri ile istişare toplantıları gerçekleştirdi. İlçe Başkanları ve yönetimlerinin fedakârca görev yaptığını ifade eden Kılavuz tüm çabalarının Mersin için olduğunu ifade etti. 

MUHTARLARIMIZ DEVLET İLE MİLLET ARASINDA KÖPRÜDÜR

MHP’li Kılavuz’un Mersin’e yaptığı ziyaretlerin diğer ayağını da muhtarlıklar oluşturdu. Muhtarlarla yapılan görüşme ve istişare toplantıları sonrası muhtarların sorunlarını, talep ve beklentilerini TBMM’de dile getirmeye devam edeceğini ifade eden Kılavuz, muhtarların demokrasinin bel kemiği olduğunu ve devlet ile millet arasında köprü olmak gibi önemli bir vazifeyi icra ettiğini dile getirdi.

ESNAFLARIMIZIN YANINDAYIZ

Ziyaretler kapsamında bölge esnaflarını da ihmal etmeyen Kılavuz, pandemiden en çok etkilenen toplumsal grupların başında gelen esnaflarımız aynı zamanda ekonomimizin de temelini oluşturmaktadır dedi. Bugüne kadar esnafların sorunlarıyla ilgili TBMM’de birçok defa çalışma yaptığını dile getiren Kılavuz, bundan sonra da esnaflarımızın sesi olmaya devam edeceğiz dedi. 

ŞEHİTLERİMİZİN İZİNDEYİZ

Mersin ziyaretleri kapsamında MHP Mezitli İlçe Başkanı Kamil Durmuşoğlu ve yönetimi ile Mezitli’de bulunan şehitler anıtına ve şehitliğe de ziyarette bulunan Kılavuz akabinde MHP Toroslar, Akdeniz ve Yenişehir İlçe Başkanlıklarının ortaklaşa düzenlediği ve şehit ailelerinin katıldığı mevlid programına iştirak etti. MHP’li Kılavuz burada yaptığı konuşmada “Vatanımız, milletimiz, bayrağımız ve mukaddesatımız uğruna can veren şehitlerimizin daima izindeyiz” dedi. 

BABALAR GÜNÜ İÇİN ANLAMLI ZİYARET

MHP’li Kılavuz Babalar Günü münasebetiyle Rize’de görev yaparken şehit edilen Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin babası Eski Emniyet Müdürü Ertuğrul Verdi’yi ve Mersin Milletvekili Baki Şimşek’in anne-babasını ziyaret ederek babalar gününü kutladı. Ziyaret sonrası açıklama yapan Kılavuz “Bizler şehitlerimizin ve onları yetiştiren elleri öpülesi şehit ailelerimizin daima yanındayız” dedi. 

EN ÇOK AŞI YAPAN HEMŞİREYE ZİYARET

MHP’li Kılavuz geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın da tebrik ettiği Mersin’de bir günde en çok koronavirüs aşısı yapan Mersin Şehir Hastanesinde görev yapan hemşire Meryem Mavi’yi, Mersin Türk Sağlık-Sen Başkanı Ayhan Güngör ve yönetimi ile birlikte ziyaret etti. Ziyarette hemşire Mavi’yi tebrik eden Kılavuz çiçek hediye ederek “Türk insanının sağlığı uğruna gece gündüz demeden ailesinden ve sevdiklerinden uzakta fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarımızın haklarını asla ödeyemeyiz ve sağlık çalışanlarımıza minnettarız” dedi.