Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
20 MART Pazartesi 19:56
Advert

MHP’Lİ OLCAY KILAVUZ “ÜRETİCİLERİMİZİN HER DAİM YANINDAYIZ VE SESLERİ OLACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz TBMM Genel Kurulunda bir konuşma gerçekleştirdi. Mersin’in Silifke ve Gülnar İlçelerinde yaşanan sel felaketini gündemine alan Kılavuz “Yoğun sağanak yağış ve doludan dolayı tarım arazileri zarar gören üreticilerimize yönelik hasar tespit çalışmalarının yapılması ve zararların en kısa sürede karşılanmasının talep ve beklentimiz olduğunu ifade ediyorum.” dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-12-2022 15:29
MHP’Lİ OLCAY KILAVUZ “ÜRETİCİLERİMİZİN HER DAİM YANINDAYIZ VE SESLERİ OLACAĞIZ”

MHP’li Olcay Kılavuz’un açıklamaları şu şekilde:

Geçtiğimiz günlerde Mersin'imizin Silifke ve Gülnar ilçelerinde meydana gelen yağmur ve dolu yağışları nedeniyle sel sularına kapılan hemşehrimiz Gülcan Eroğlu hayatını kaybetmiş, ev ve iş yerlerini su basarak birçok tarım arazisi zarar görmüştür. Öncelikle hayatını kaybeden hemşehrimize Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyor ailesinin acısını yürekten paylaşıyorum. Bununla birlikte yoğun sağanak yağış ve doludan dolayı tarım arazileri zarar gören üreticilerimize yönelik hasar tespit çalışmalarının yapılması ve zararların en kısa sürede karşılanmasının talep ve beklentimiz olduğunu ifade ediyorum. Elleri öpülesi üreticilerimizin her daim yanlarındayız.

AdminAdmin

YORUMLAR