Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
04 ARALIK Pazar 22:37
Advert

MHP’li OLCAY KILAVUZ: MERSİNİMİZDE ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI YENİ HASAT DÖNEMİ HAYIRLI VE BEREKETLİ OLSUN

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz TBMM Genel Kurulunda bir konuşma gerçekleştirdi. Zeytin üreticilerinin yeni hasat döneminin hayırlı ve bereketli olması temennisinde bulunan Kılavuz “ Mut, Tarsus ve Silifke ilçelerimiz başta olmak üzere Mersinimiz, Türkiye’nin en önemli zeytin ve zeytinyağı üretim merkezlerinden birisidir. Mut ilçemizde 1300 yıllık anıt ağaçta gerçekleştirilen ilk hasatla birlikte, yeni hasat döneminin üreticilerimize hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum.” dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-10-2022 17:18   Güncelleme : 25-10-2022 17:22
MHP’li OLCAY KILAVUZ: MERSİNİMİZDE ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI YENİ HASAT DÖNEMİ HAYIRLI VE BEREKETLİ OLSUN

MHP’li Olcay Kılavuz’un açıklamaları şu şekilde:

Mut, Tarsus ve Silifke ilçelerimiz başta olmak üzere Mersinimiz, çiftçilerimizin emek ve alın terini kattığı üretim gücüyle, modern zeytin işleme tesisleri ve fabrikalarıyla, Türkiye’nin en önemli zeytin ve zeytinyağı üretim merkezlerinden birisidir. Mut ilçemizde 1300 yıllık anıt ağaçta gerçekleştirilen ilk hasatla birlikte, yeni hasat döneminin üreticilerimize hayırlı ve bereketli olmasını diliyor, bütün üreticilerimizi saygıyla selamlıyorum.

“Yılın En Başarılı Belediye Başkanı” Ödülünü Alan Toroslar Belediye Başkanımız Sn. Atsız Afşın Yılmaz’ı tebrik ediyorum

Toroslar’da hayata geçirdiği projelerle şehrimize değer katan, sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarımızı bağrına basan ve milletimize hizmeti kendisine ilke edinen, çalışkan, dürüst, başarılı yönetim anlayışıyla “Global Kalite Zirve ”sinde, “Yılın En Başarılı Belediye Başkanı” ödülünü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanımız Sn. Ersin Tatar’dan alan, Toroslar Belediye Başkanımız Sn. Atsız Afşın Yılmaz’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

AdminAdmin

YORUMLAR