GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-06-2021 10:54   Güncelleme : 07-06-2021 10:54

MHP’Lİ OLCAY KILAVUZ MERSİN’E ÇIKARMA YAPTI

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz Mersin’e çıkarma yaptı. MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz seçim bölgesi olan Mersin’e çıkarma yaptı.

MHP’Lİ OLCAY KILAVUZ MERSİN’E ÇIKARMA YAPTI

TBMM Genel kurul çalışmalarına ara verilmesi sebebiyle Mersin ziyareti gerçekleştiren MHP’li Kılavuz Mersin’in Mut ilçesinde birtakım temaslarda bulundu. Cuma günü gerçekleştirilen programda Mut Kaymakamlığı, MHP Mut ilçe başkanlığı ve Mut Belediyesini ziyaret eden Kılavuz görüşmelerinde Mut ilçesinin sorunları üzerine istişareler gerçekleştirdi. 
Akabinde Mut Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Ziraat Odası, Ticaret Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ziyaretleriyle ilgili meslek odaları bünyesinde Mut’ta faaliyet gösteren esnafların talepleri ve beklentileri üzerine oda başkanları ile görüşme gerçekleştiren Kılavuz, TBMM genel kurulunda tüm sorunları dile getireceğini ifade etti. 
Program kapsamında muhtarlar derneğini de ziyaret eden Kılavuz; devlet ile millet arasında köprü olarak tanımladığı muhtarların sorunlarını dinleyip çözümler üzerinde görüşmeler gerçekleştirildiğini ifade etti. Aynı zamanda Mut ilçesinde faaliyet gösteren esnaflara da ziyaret de gerçekleştiren MHP’li Kılavuz esnafların da sorunlarını birinci ağızdan dinleyerek TBMM’de esnafların problemleri ile ilgili çalışma yapmaya devam edeceğini ifade etti.