Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
03 MART Pazar 21:05

MHP’Lİ OLCAY KILAVUZ: MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ CHP VE BURHANETTİN KOCAMAZ İŞBİRLİĞİ İLE TERÖR ÖRGÜTLERİNE TESLİM EDİLMİŞTİR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun belediyelerde yürütülen soruşturmalarla ilgili düzenlediği basın toplantısında Mersin Büyükşehir Belediyesinde çalıştırılan terör örgütleriyle irtibatlı/iltisaklı personellere dair verdiği bilgilerin ardından sosyal medya hesabı twitter üzerinden açıklamalarda bulundu. Burhanettin Kocamaz’a da sert sözlerle yüklenen Kılavuz “Burhanettin Kocamaz! Mersin Büyükşehir Belediyesinin terör örgütlerine peşkeş çekilmesinin de, binlerce masum insanımızın işten çıkarılmasının da, nicesinin zulüm görüp sürgüne gönderilmesinin de en büyük sebebi senin ihanetindir. Utan diyeceğim ama senin ar damarın çatlamış.” dedi

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-11-2022 09:01
MHP’Lİ OLCAY KILAVUZ: MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ CHP VE BURHANETTİN KOCAMAZ İŞBİRLİĞİ İLE TERÖR ÖRGÜTLERİNE TESLİM EDİLMİŞTİR

MHP’li Olcay Kılavuz’un açıklamaları şu şekilde:

İçişleri Bakanımız Sn Süleyman Soylu’nun Açıklamasına Göre Mersin Büyükşehir Belediyesinde; terör örgütleri ile irtibatlı 54 Belediye Personelinden 30’unun Pkk/Kck-Fetö/Pdy üyesi olduğu 24’ünün teröristlerin 1. ve 2.derece akrabası sözde değer ailesi olduğu anlaşılmıştır.

Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen adli soruşturmada; Pkk terör örgütünü öven, propagandasını yapan, teröristbaşını, teröristleri, terör örgütünün sözde bayrağını sosyal medya hesaplarından paylaşan 10 Belediye Personeli gözaltına alınmıştır.

İkinci adli soruşturmada; Pkk Terör örgütünün propagandasını yapan, eleman temin eden 18 Belediye Personeli gözaltına alınmıştır. Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanının terörist cenazelerine katılıp maddi destek sağladığı tespit edilmiştir.

Mersin Büyükşehir Belediyesine Yönelik Operasyonlarda 28 Kişi gözaltına alınmış, 14’ü hakkında kamu davası açılmış, 4 kişi tutuklamıştır. Mersin Büyükşehir Belediyesinde kırsal terörist kaydı, iltisak ve irtibat, sözde değer ailesi, yardım yataklık ve propaganda vardır.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinden sonra Mersin Büyükşehir Belediyesini terör örgütlerinin yuvası haline dönüştüren, Mersin’in evlatlarını işlerinden edip belediye kadrolarını teröristlere peşkeş çeken Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer hesabını verecektir.

Vahap Seçer ve CHP ülkemiz adına bir milli güvenlik sorunudur. CHP, Hdp’dir! Hdp ise Pkk’dır. CHP-HDP-İP İttifakı belediye kadrolarını terör örgütlerine teslim etmiş, milletimize hizmetle yükümlü olan belediyeleri teröristlerin yuvası haline getirmiştir.

MHP kazanmasın da kim kazanırsa kazansın anlayışında olan, Mersin’in kaderiyle oynayan ve kapı kapı gezerek CHP’ye oy toplayan nankör Burhanettin Kocamaz eserinle övün! Senin yatacak yerin yok! Davamıza, partimize ve Mersinimize yaptığın ihaneti unutmadık, unutturmayacağız!

Burhanettin Kocamaz! Mersin Büyükşehir Belediyesinin terör örgütlerine peşkeş çekilmesinin de, binlerce masum insanımızın işten çıkarılmasının da, nicesinin zulüm görüp sürgüne gönderilmesinin de en büyük sebebi senin ihanetindir! Utan diyeceğim ama senin ar damarın çatlamış!

Burhanettin Kocamaz! Milliyetçi Ülkücü Hareket kimsenin yaptığını yanına bırakmaz! Hele hele ihaneti ve melaneti asla aklından çıkarıp unutmaz! Sen daima şehitlerimizin emaneti davamıza ihanetle anılacaksın! Mersin’i Pkk’ya peşkeş çeken kişi olarak hatırlanacaksın! Utan utan!

Bu ihanetleri vatansever ve milletperver Mersinli hemşerilerimizin engin vicdanına havale ediyorum! Mersinli hemşerilerim Mersin Büyükşehir Belediyesini terör örgütlerine teslim edenlere tarihi bir tokat vuracak ve hak ettikleri cevabı alınlarının ortasına yapıştıracaktır!

Herkes şunu iyi bilsin ki vatanımıza da milletimize de Mersinimize de ihanet edenlerin, terör örgütleri ile iş pişirenlerin, belediyeleri teröristlerin yuvası haline getirenlerin bu dünyada da ahirette de iki elimiz yakalarında, nefesimiz ise enselerinde olacaktır!..

Yine herkes şunu iyi bilsin ki mazlumun ve masumun yanında durmak, haklının hakkını savunmak, garibin gurebanın hesabını sormak boynumuzun borcudur! Biz burada oldukça Mersinimizin de Mersinli hemşerilerimizin de hakkını ve hukukunu korumaya devam edeceğiz.

AdminAdmin

YORUMLAR