Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
04 ARALIK Pazar 21:27
Advert

MHP’li Olcay Kılavuz: “Köyüm Benim Türkiyem Benim Anlayışıyla Hareket Ediyoruz!..”

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla gerçekleştirilen “Adım Adım 2023 Köyüm Benim Sohbet Toplantıları” kapsamında MHP heyeti Bayburt’ta bir dizi program gerçekleştirdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-10-2022 10:36
MHP’li Olcay Kılavuz: “Köyüm Benim Türkiyem Benim Anlayışıyla Hareket Ediyoruz!..”

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, MHP MYK Üyeleri Akif Çapraz ve İdris Aydın ve MDK üyesi İlker İpek’in katılımlarıyla gerçekleştirilen programda MHP heyetine MHP Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap ve partililer eşlik etti.

“Adım Adım 2023 Köyüm Benim Sohbet Toplantıları” kapsamında Bayburt’ta ziyaret gerçekleştiren MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz Bayburt’un Gökcedere beldesi, Kavaklı, Petekli, Yakupaptal, Maden, Sığırcı, Demirkaş, Örence, Kop ve Baçcımağıl köylerinde, köy muhtarları ve köy sakinleriyle köy evleri köy konaklarında bir araya geldi.

Köylerde gerçekleştirilen toplantılarda köylülerin talep ve beklentilerini dinleyen MHP’li Kılavuz ve MHP heyeti köy sakinlerinin ihtiyaçlarının ve beklentilerinin karşılanması adına gerekli girişimlerde bulunarak görüşmeler gerçekleştirdi.

Köylerde konuşma gerçekleştiren MHP’li Kılavuz MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin selamlarını ileterek şunları söyledi:

Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in Selamlarını Getirdim

“Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in talimatlarıyla “Adım Adım 2023 Köyüm Benim Sohbet Toplantıları kapsamında bir araya geldik. Öncelikle Önce Ülkem ve Milletim Sonra Partim ve Ben diyen, aklı hep Türkiye olan Türk Dünyasının Bilge Lideri, Genel Başkanımız, Türkmen Beyimiz Sn Devlet Bahçeli Bey’in selamını getirdim sizlere. Liderimiz Sn Devlet Bahçeli Bey’in talimatlarıyla doğudan batıya kuzeyden güneye gidilmedik yer, sıkılmadık el bırakmadan milletimizle buluşmaya ve kucaklaşmaya devam ediyoruz.

Türkiyemizi Hedeflerine Ulaştıracağız

Önce illerde sonra ilçelerde şimdi de köylerdeyiz. Pergelin ucunu Ankara’ya yerleştirip gönül ve kültür coğrafyamızın her köşesinde varlığımızla ve birliğimizle hareket ediyoruz. Biz bu vatanı seviyor, milletimizi canımızdan aziz sayıyoruz. Dertleriyle dertlenip sevinçleriyle seviniyor; bizi birleştiren her değere, bizi bütünleştiren her kıymete sıkı sıkıya sarılıp milletçe Türkiyemizi hedeflerine ulaştırmaya gayret ediyoruz.

Köyüm Benim Türkiyem Benim

Köy sohbet toplantıları kapsamında derdini dinlemediğimiz, talebini not etmediğimiz tek bir insanımız kalmayıncaya dek karış karış bu cennet vatanın toprağını adımlamaya devam edeceğiz. Köyüm benim Türkiyem benim diyor ve bu anlayışıyla gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretleri devam ettirerek milletimizin her talebi ve beklentisini dikkatle takip edeceğiz.

 

Cumhur İttifakı Türkiye’yi Hedeflerine Ulaştıracak İradedir

Bugün emperyalistlerden iktidar dileyen, terör örgütleriyle iş pişiren, yabancı büyükelçiliklerden randevu bekleyen zillete karşı Cumhur İttifakı olarak vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzur ve refahı, devletimizin hedef ve idealleri kapsamında mücadelemizi sürdüreceğiz. Milletimizin taleplerini karşılayacak, ihanete ne surette olursa olsun imkan ve fırsat tanımayacak yegane irade Cumhur İttifakındadır! Cumhur İttifakı; birliğimizin ve kardeşliğimizin güvencesi, istikbalimizin teminatıdır. Karabağ’dan Kıbrıs’a, Mavi Vatandan gönül ve kültür coğrafyamızın her bir köşesine kadar yerli ve milli politikaların öncüsü ve uygulayıcısıdır. Cumhur İttifakı Türkiye’yi bölgesel ve küresel güç yapacak; milletimizin her derdine derman olacak iradenin kaynağıdır. Bu sebeple de Türkiye’yi yönetme iradesi gereğince Cumhurbaşkanı adayımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’dır ve 2023 seçimleri hem ülkemiz hem de cumhuriyetimiz adına bir milat olacaktır.

AdminAdmin

YORUMLAR