SİYASET
Giriş Tarihi : 15-06-2022 14:36

MHP’Lİ OLCAY KILAVUZ: DEVLETİMİZİN KUDRET VE AZAMETİ, HUKUK VE ADALETİ TÜRK POLİSİNE YUMRUK ATMAYA CÜRET EDEN HAİNLERİN BAŞLARINI EZECEKTİR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz TBMM Genel Kurulunda konuştu. MHP’li Olcay Kılavuz HDP’li vekilin Türk Polisine yönelik yumruklu saldırısına tepki göstererek “Kandil'in kontenjanıyla vekil olup varlıklarını cinayet şebekesine borçlu olanlar, silahların gölgesinde fotoğraflanıp terör örgütü kamplarında katillerce aşılananlar şunu unutmamalıdır ki: Türk polisi vatandır, bayraktır, devlettir, millettir ve güçlü devletimizin kudret ve azameti, hukuk ve adaleti ise hainlerin başlarını ezecektir.” dedi.

MHP’Lİ OLCAY KILAVUZ: DEVLETİMİZİN KUDRET VE AZAMETİ, HUKUK VE ADALETİ TÜRK POLİSİNE YUMRUK ATMAYA CÜRET EDEN HAİNLERİN BAŞLARINI EZECEKTİR

MHP’li Olcay Kılavuz’un açıklamaları şu şekilde:

Demokrasi, insan hakları, barış, kardeşlik kılıfı altına girip Kadıköy'de bebek katili, cani başı terörist Öcalan'ın özgürlüğü için yürüyenlerin içindeki sözde milletvekili görünümlü bir teröristin, Türk polisine attığı yumruğu şiddetle ve nefretle lanetliyorum. Bu sözde vekillerin yüce Meclisin çatısı altında bulunup Türk vatanında, Türk Bayrağı altında nefes alması haramdır. Bu yumruğun bedeli yarına kalacak ama yanına kâr kalmayacaktır.

Kandil'in kontenjanıyla vekil olup varlıklarını cinayet şebekesine borçlu olanlar, silahların gölgesinde fotoğraflanıp terör örgütü kamplarında katillerce aşılananlar şunu unutmamalıdır ki: Türk polisi vatandır, bayraktır, devlettir, millettir ve güçlü devletimizin kudret ve azameti, hukuk ve adaleti ise hainlerin başlarını ezecektir. Sözde Kuvayı milliyecilerin oy kaygısı sebebiyle bu alçaklığa sessiz kalmasını milletimizin vicdanına havale ediyorum.

AdminAdmin