Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
30 OCAK Pazartesi 03:59

MHP’Lİ OLCAY KILAVUZ “BUGÜNKÜ CHP; TERÖRE VE TERÖRİSTE KOL KANAT GEREN MİLLİ GÜVENLİK MESELESİDİR”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz Mersin Tece’de polisevine düzenlenen terör saldırısı nedeniyle sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. MHP’li Kılavuz “Bugünkü CHP; Türk ve Türkiye düşmanlarına hamilik eden esir gemisidir. Bugünkü CHP; teröre ve teröriste kol kanat geren milli güvenlik meselesidir. Bugünkü CHP; Atatürk’e ve Kuva-yı Milliye ruhuna ihanet edip emperyalistlerden iktidar dileyen günümüzün zararlı cemiyetidir.” Dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-09-2022 21:50
MHP’Lİ OLCAY KILAVUZ “BUGÜNKÜ CHP; TERÖRE VE TERÖRİSTE KOL KANAT GEREN MİLLİ GÜVENLİK MESELESİDİR”

 

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’un açıklamaları şu şekilde:

 

DEVLETİMİZİN GÜCÜYLE TERÖRÜN VE TERÖRİSTLERİN BAŞI EZİLMEYE VE HAİN TERÖRÜN KÖKÜ KAZINMAYA DEVAM EDİLECEKTİR

 

Dün gece Mersin/Mezitli Tece’de bulunan Polisevine Pkklı hain teröristlerce düzenlenen alçakça saldırı milletçe bizleri derinden üzmüş, şehidimizin acısı yüreğimizi dağlamıştır. Mersinimize ve yüce Türk milletine geçmiş olsun dileklerimi iletiyor; şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum. Devletimiz başarılı operasyonlarla bölücü terörün kökünü kazımakta hain teröristler son çırpınışlarını yaşamaktadır. Her hain saldırının bedeli de teröristlere en ağır şekilde ödetilmektedir. Dünkü saldırıyı gerçekleştiren teröristlerde etkisiz hale getirilmiştir. Devletimizin gücüyle terörün ve teröristlerin başı ezilmeye ve hain terörün kökü kazınmaya devam edilecektir.

 

BU SALDIRININ YOLLARINI DÖŞEYEN CHP’DİR

 

Bölücü teröristlere ve terör örgütlerine yönelik verilen başarılı mücadele Pkk terörünü köşeye sıkıştırmış ve hamilerinin akıllarını almıştır. Mersin Büyükşehir Belediyesinde CHP eliyle belediye kadrolarının peşkeş çekildiği Pkk’lı teröristlere yönelik düzenlenen operasyonlarda terörün CHP’li hamilerini ziyadesiyle üzmüştür.

Bu saldırının müsebbiplerinden biri de Mersin Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere belediye kadrolarını Hdp/Pkk’ya peşkeş çeken, Demirtaş özgür bırakılmalı diyen, Hdp’ye bakanlık verilebilir diyerek ihanetini perçinleyen, helalleşme adı altında cumhuriyetimize düşmanlık eden CHP’dir.

Bu saldırının yollarını döşeyen; hazırladıkları Tutuklu Gazeteciler Raporunda Türkiye’yi "Dünyanın en büyük gazeteci cezaevi" olarak suçlayan, dünkü saldırıyı gerçekleştiren terörist Dilşah Ercan’ı hak ihlali yaşayan mağdur gazeteci olarak tanıtan ve tanımlayan CHP’dir.

Türkiye düşmanlarıyla düşüp kalkanlar, terör örgütleriyle iç içe olanlar, Kandil’den icazet alıp; Pkk’nın değirmenine su taşıyanlar, teröre destek verip, teröristi cesaretlendirenler Türkiye’yi karıştırmak ve kaos ortamına sürüklemek için kirli tezgahlara devam etmektedir.

 

 

 

 

 

BUGÜNKÜ CHP; TERÖRE VE TERÖRİSTE KOL KANAT GEREN MİLLİ GÜVENLİK MESELESİDİR

 

CHP kendi tarihiyle çelişmekte, Gazi Atatürk’ün kemiklerini sızlatmaktadır. Artık şu net bir gerçektir: CHP milli güvenlik için bir tehdittir! Amerika’dan iktidar dileyen, terör örgütlerinden medet uman CHP çok net bir şekilde gayri milli bir çizgiye savrulmuştur. Bugünkü CHP; Türk ve Türkiye düşmanlarına hamilik eden esir gemisidir. Bugünkü CHP; teröre ve teröriste kol kanat geren milli güvenlik meselesidir. Bugünkü CHP; Atatürk’e ve Kuva-yı Milliye ruhuna ihanet edip emperyalistlerden iktidar dileyen günümüzün zararlı cemiyetidir.

Terörist Dilşah Ercan’ı masum gösterip Hdp/Pkk’yı günbegün güçlendiren CHP gerek Hdp/Pkk sevgisi gerekse de belediyelerde Hdp ile yaptığı ittifak ve işbirliği ile Türkiye’mize yönelik bölücü Pkklı hainlerce düzenlenen her saldırının da ortağı, azmettiricisi ve müsebbibidir.

 

CHP HDP’dir HDP ise PKK’dır

 

Kemal Kılıçdaroğlu, Özgür Özel, Veli Ağbaba ve Sezgin Tanrıkulu gibi sözde siyasetçiler iyi bilmelidir ki teröristlerin şehit ettiği kahraman polisimiz Sedat Gezer’in katilleri CHP sıralarındadır ve CHP’liler tarafından yaşatılmaktadır. İşte bu yüzden; CHP Hdp’dir. Hdp ise Pkk’dır.

CHP ve zilletin diğer ortakları, terörist Demirtaş’la, bebek katili Öcalan’la, Sorosçu Kavala’yla iş birliği halindedir. İhanet, melanet ve garabet zillet masasına konuşlanmıştır. HDP’ye bakanlık sözleri PKK’nın devlete tutunması zilletin ana hedefi olmuştur.

 

BU İHANETLER TÜRK MİLLETİNİN MAHŞERİ VİCDANINDA EBEDİYETE KADAR MAHKUM OLACAKTIR

 

CHP’nin himayelerinde, altılı masanın göz yummasıyla, Hdp’nin yönlendirmesi ve Pkk’nın uygulayıcılığıyla Türk vatanına, Türk milletine, Türk devletine yönelik yapılan ihanetler kanun ve hukuk önünde ve Türk Milletinin mahşeri vicdanında ebediyete kadar mahkum olacaktır!..

Hiç kimse şu gerçeği aklından çıkarmamalıdır ki; şehitlerimizin, ailelerinin ve masum insanlarının ahı kahpe teröristlerin ve destekçilerinin mutlaka sonunu getirecek ve Allah şahittir ki hepsini yerle bir edecektir!..

Kahrolsun Pkk terörü ve onların işbirlikçileri. Kahrolsun bölücü teröre kol kanat gerenler. Kahrolsun cennet vatanımıza düşmanlık güdenler. Kahrolsun Gazi Atatürk’ün emanetlerine ve cumhuriyetimize ihanet edenler.

AdminAdmin

YORUMLAR