Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 08:28
Advert

MHP’li Nogay, “Seçim Çalışmalarımız Sürüyor”

Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay, 14 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçim çalışmalarının ilçede tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

SİYASET
Giriş Tarihi : 14-04-2023 11:59
MHP’li Nogay, “Seçim Çalışmalarımız Sürüyor”

Seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte çalışmalarını hızlandıran Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Teşkilatı bünyesinde kurduğu seçim komitesiyle birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyerek partisinin milletvekili adaylarını halkla ve partilileri ile buluşturdu.

“Seçimlere en hazırlıklı parti olduklarını, bunu yapacakları çalışmalar ve yürütecekleri faaliyetlerle de ortaya koyacaklarını ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay çalışmalar hakkında bir açıklama yaptı. MHP İlçe Başkanı Levent Nogay, “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Mersin İl Başkanımız Zeynel Uğur Gölgeli’nin talimatları ile ilçe teşkilatımızda bir seçim komitesi oluşturduk. Komitemiz, çalışmalarına başlayarak partimizin 28. Dönem Mersin Milletvekili adaylarını halkımızla, partililerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla ve gönüldaşlarımızla buluşturmaya ve tanıştırmaya başlamıştır. Seçim Komitesi Başkanımız Ali Usca nezaretinde Milletvekili Adaylarımız Avukat Kürşat Türker Ercan ve Kıvanç Derya ve Belediye Başkanımız Sadık Altunok’la birlikte ilk olarak İlçe Kaymakamımız Abdullah Aslaner’i makamında ziyaret ettik. Daha sonra ilçemizde faaliyet gösteren basın kuruluşlarımızı da ziyaret ederek yapılacak seçimlerle ilgili görüşmelerde bulunduk. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatıyla devam eden ‘Komşum Nasılsın’ ev ziyaretleri kapsamında da ilçe merkezi ve kırsal mahallelerimizde komitemiz tarafından belirlenen ailelerimizi evlerinde ziyaret ederek hem adaylarımızı tanıttık, hem de yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedik. Hedefimiz 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerden Mersin ve Silifke olarak güçlü çıkmaktır. Yürüteceğimiz başarılı çalışmalarla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden cumhurbaşkanı seçilmesine ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli liderliğinde partimiz MHP’nin TBMM’de daha fazla üye ile temsil edilmesine destek vereceğiz. Mersin Milletvekili adaylarımızı Silifkeli Hemşehrilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili adayları Avukat Kürşat Türker Ercan, Kıvanç Derya, Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok ve Seçim Komitesi Başkanı Ali Usca ile birlikte Akdere mahallesine giden İlçe Başkanı Nogay, burada da Özer ailesinin evinde birlikte iftar açtılar.

AdminAdmin

YORUMLAR