GÜNCEL

MHP’Lİ KILAVUZ’DAN ALPARSLAN TÜRKEŞ’E HAKARET EDEN LEVENT GÜLTEKİN’E TOKAT GİBİ CEVAP

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada Alparslan Türkeş’e hakaret eden Levent Gültekin’i hedef aldı.

MHP’Lİ KILAVUZ’DAN ALPARSLAN TÜRKEŞ’E HAKARET EDEN LEVENT GÜLTEKİN’E TOKAT GİBİ CEVAP

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Levent Gültekin’in bir televizyon programında Alparslan Türkeş’e yönelik söylemleri ve hakaretlerine “vatanımızın, devletimizin ve Türk dünyasının selametine ömrünü adamış, milyonlarca Türk gencini vatan, millet, bayrak ve mukaddesat sevdasıyla yetiştirmiş Başbuğumuz’u gençliği zehirleyen biri olarak görmek akıl fukaralığıdır” diye cevap verdi. 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’un konuşması:
Fetö artığı, açılım meraklısı, hainbaşı Apo’nun sevdalısı bir zavallının milliyetçiliği; hastalık, Başbuğumuzu da bu hastalığı yayan biri olarak görmesi ve göstermesi ibretlik bir durumdur. 
Başbuğumuz Alparslan Türkeş, vatanımızın, devletimizin ve Türk dünyasının selametine ömrünü adamış, milyonlarca Türk gencini vatan, millet, bayrak ve mukaddesat sevdasıyla yetiştirmiş; bozgunculuğa, tembelliğe, ahlaksızlığa, cehalete ve yalancılığa karşı Türklük gurur ve şuuru, İslam ahlak ve faziletiyle donatmış büyük bir şahsiyettir. Türk gençliğini; Türk bayrağı olarak addeden Başbuğumuzu, gençliği zehirleyen biri olarak görmek akıl fukaralığıdır. Milletini sevmeyi ve yükseltmeyi hastalık olarak görmek, Türk milliyetçilerinin kurduğu bir devlette Türk milliyetçiliğine kin gütmek, Türklüğe saldırmak için fırsat gözetmek nankörlüktür. Hazindir ki bu zavallı bunları asla idrak edemeyecektir.