GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-06-2022 09:11   Güncelleme : 21-06-2022 09:13

MHP’li Durmaz Silifke’de yörük çadırını ziyaret etti

49. Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali kutlamalarına katılan Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz festival alanına kurulan yörük kıl çadırlarını ziyaret etti.

MHP’li Durmaz Silifke’de yörük çadırını ziyaret etti

Silifkeli yörüklerin kıl çadırlara kurdukları yayıkta ayran yapan MHP’li Sadir Durmaz yayık ayranını beraberindeki misafirlere ikram etti. Durmaz, “Silifke Belediyemiz tarafından hazırlanan 49. Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivaline katılarak Silifkeli hemşehrilerimizle bir araya geldik. Toros dağlarında yaşamlarını devam ettiren yörük kardeşlerimizi burada kıl çadırda görmek ve onlarla birlikte olmaktan mutlu oldum. Festivalin düzenlenmesinde emeği geçen Silifke Belediye Başkanımız Sadık Altunok ve ekibini kutluyorum” diyerek Silifkelilere MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin selam ve sevgilerini de iletti.

MHP’li Durmaz’ı Silifke programında MHP İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MYK Üyesi Serdar Soydan, MDK Üyesi Kürşat Türker Ercan, Ülkü Ocakları İl Başkanı Yavuz Akgül, Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, ilçe belediye başkanları, MHP Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt ve vatandaşlar yalnız bırakmadı.

AdminAdmin