Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 07:17
Advert

MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ DR. LEVENT UYSAL DENİZ TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ

Güler yüzü ve enerjisiyle siyaset üstü söylemlerle dikkatleri üstüne toplayan MHP Mersin Milletvekili Adayı Dr. Levent Uysal, Mersin’in en büyük odalarından olan ve Türkiye’de iki Deniz Ticaret Odası’ndan biri olan Mersin Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Lokmanoğlu’nu ziyaret etti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-05-2023 12:25
MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ DR. LEVENT UYSAL DENİZ TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ

Toplantıda Mersin’e hizmet etmek için yola çıktık diyen Uysal; “Ben doğma büyüme Mersinliyim. İş insanı olarak çok şükür çalışmalarımızı bir yere kadar getirdik. Bundan sonra bayrağımız, devletimiz ve milletimizin birliği için çalışacağız ve bu doğrultuda Mersin için elimizden geleni yapacağız. Biz Mersin için ne gerekiyorsa sizlerle birlikte yapamaya hazırız. Biz dinlemenin kıymetini biliyoruz. Önce dinliyoruz, öğreniyoruz ve birlikte çözüm üretmek için projeler gerçekleştiriyoruz.” dedi.

 

Cihat Lokmanoğlu ise sözlerine şöyle başladı: “Öncelikle Mersin’li olmanız bizi çok mutlu etti. Sizleri tanımaktan büyük mutluluk duyduk. Güler yüzünüz, enerjiniz, bilgi birikimimizle Mersin’e faydalı olacağınıza dair izlenimi aldık. Biz odamız olarak sizlerle Mersin’imize katkı sağlayacak projelere hazırız. Kapımız size her zaman açık olacak. Biz de sizin gibi elini taşın altına koyan herkesle iş birliği yapmaktan mutluluk duyarız. Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz” dedi.

 

Uysal ise; “Beni bir kardeşiniz, bir ağabeyiniz, bir dostunuz olarak gördüğünüz ve bağrınıza bastığınız için çok teşekkür ediyorum. Sokakta insanlar beni gördüklerinde Bizim Levent diye sesleniyorlar, kendi aralarında Bizim Levent diye bahsediyorlar. Bu beni inanılmaz mutlu ediyor. Umarım Mersin’i bu samimiyetle gönül birliği, elbirliği ve işbirliği ile hakkettiği değere ulaştırırız.

AdminAdmin

YORUMLAR