GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-08-2021 12:31   Güncelleme : 26-08-2021 12:31

MHP Mersin İl Başkanı Dünya evine girdi

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, memleketi Silifke’de düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi. Düğüne katılan onlarca MHP’li genç çifti bozkurt yaparak karşıladılar.

MHP Mersin İl Başkanı Dünya evine girdi

Düğüne katılan misafirlerle ilgilenen ve düğüne ev sahipliği yapan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Bugün dünya evine giren Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanımız Zeynel Uğur Gölgeli ve Cumhuriyet Savcımız Beste Fatma Hayta hanımın mutluluklarını binlerce ülkücü ve partililerimizle birlikte paylaşıyoruz. İl Başkanımız Zeynel Uğur Gölgeli ve Cumhuriyet Savcısı Beste Fatma Hayta hanıma ömür boyu mutluklar diliyorum. Sizleri yetiştiren her iki ailemizi de yürekten kutluyorum” dedi.

Taşucu Yel Kır Düğün salonunda düzenlenen düğün törenine Silifke Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Cumhuriyet Başsavcısı Tahir Özgenç, Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekilleri Olcay Kılavuz ve Baki Şimşek, Ülkü Ocakları İl Başkanı Murat Sezer, ocak ve parti il ve ilçe yöneticileri, AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ecrik, Silifke İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt ve yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, oda ve dernek temsilcileri, partililer, davetliler, Gölgeli ve Hayta ailelerinin yakınları, akraba ve dostları katıldılar.