GÜNCEL

MHP İL BAŞKANI " HDP DERHAL KAPATILMALIDIR "

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, 1915 ermeni olayları ile ilgili amerikan başkanı Joe Biden'in soykırım demesi ve hdp'nin ermenilere destek vermesinden dolayı hdp ve işbirlikçilerine sert tepki gösterdi. Başkan Gölgeli sosyal medya hesaplarından yazılı açıklama yaptı.

MHP İL BAŞKANI

MHP il başkanı Gölgeli'nin işte o açıklaması "Bölücü terör örgütü pkk'nın siyasi uzantısı olan hdp, her gün bir başka bölücülükle karşımıza çıkıyor. Hendekler kazan, pusular kuran, mayınlar döşeyen, asker polis ve sivil katleden, eli kanlı bu örgüt; artık ebediyen bu topraklardan silinmeli, yok edilmelidir.

Bu sözlerimiz, biliyoruz ki sadece hdp'yi rahatsız etmemektedir.

Biz "HDP KAPATILSIN" dedikçe, demokrasi çığırtkanlığı yapan, şaşkın şaşkın ezber cümlelerine sarılan, ihaneti ve bölücülüğü "katılımcı demokrasi" diyerek örtbas etmeye çalışanlar da en az hdp kadar rahatsız olmaktadır.

Demirtaş ile kahvaltı planları yapan İP müdüresi, biz hdp kapatılsın dedikçe çılgına dönmektedir.

Demirtaş'a onur rozeti takmaya heveslenen kaset genel başkanı Kılıçdaroğlu, biz hdp kapatılsın dedikçe sinir krizleri geçirmektedir.

Hdp ile gizli gizli anayasa taslağı hazırlayan İP ve chp, hop oturup hop kalkmaktadır.

Yerel seçimlerde hdp ile el ele, kol kola mitingler düzenleyen, kazandıkları belediyelerde işçi alımı ve ihaleler konusunda hdp'ye gülücükler dağıtan İP ve chp, milli vicdanların hdp kapatılsın sözlerine karşıdır, karşısında olmaya devam etmektedir.

Görülmelidir ki; hdp ihanet demektir.
Hdp, bölücülüktür.
Hdp, vatan ve millet düşmanıdır.
Hdp, asker ve polis katilidir.

"Ermeni Soykırımı" diyecek kadar şerefsizleşen, soysuzlaşan bu bölücülere koruyucu kalkan olanlarla mücadelemiz, kararlılıkla ve sonuna kadar devam edecektir.

Biz, Türk Milleti dedikçe onlar kuduracaktır.
Biz, Türk Devleti dedikçe onlar çılgına dönecektir.

Ülkücü Hareket, ihaneti yerle bir edecek, onların işbirlikçilerine karşı da muazzam zaferler elde edecektir.

Vatan ve millet bütünlüğü konusunda, Milliyetçi Hareket Partisi tepeden tırnağa hazırdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; vatansız ve soysuz örgütçülerin Türk siyasetinden sonsuza dek silinmesi için hdp'nin derhal kapatılması gerektiğini bir kez daha vurguluyoruz. Türk Milliyetçiliği fikratına gönül veren, Türk vatanında ay yıldızlı sancağın altında yaşamayı şeref bilen her vatandaşımızı muhabbetle selamlıyorum.

Cenab-ı Allah, içteki ve dıştaki hainlere karşı birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.
Türk vatanı var olsun, Türk Milleti yaşasın!"