GÜNCEL

Mersin’de 2020 yılı değerlendirme toplantısı yapıldı

Mersin Orman Bölge Müdürü Kenan Akduman, fidanlık müdürlüğünde gerçekleşen toplantıda 2020 gerçekleşmelerini ve 2021 yılı hedeflerini değerlendirdi.

Mersin’de 2020 yılı değerlendirme toplantısı yapıldı

Toplantıya Mersin Orman Bölge Müdür Yardımcıları Durmuş Bilal Akkuş, Mehmet Fulin, Yusuf Karartı, şube müdürleri, bölge müdürlüğü orman idari avukatı,  orman işletme müdürleri ve fidanlık müdürü katıldı.

Bölge Müdürü Akduman açılış konuşmasında “2021 yılının ilk toplantısının ülkemiz, milletimiz ve kurumumuz için hayırlara vesile olmasını dilerim. Pandemi şartlarına rağmen hemen hemen tüm faaliyetlerde program üstünde gerçekleşmelerin sağlanmasında emeği geçen her kademede görev yapan personelimize teşekkür ederim. 2021 yılının çok daha başarılı ve verimli geçeceğine inandığımı belirtmek isterim. Bu anlamda işletme müdürlerimizden isteğim adaletli, hoşgörülü, güler yüzlü olmaları, iş disiplinine uygun hareket etmeleri, bizlere emanet edilen kamu kaynaklarını tasarruf tedbirlerine uygun şekilde yönetmeleridir.  Programlarımızı yılın son çeyreğine bırakmadan, Tarım ve Orman Bakanlığımız ve Orman Genel Müdürlüğü politikalarına yakışır şekilde, kaliteden ödün vermeme, kontrolü elden bırakmama konusunda hassas davranacağınızı biliyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Şube müdürlerinin, işletme müdürlüklerinin 2020 yılı performanslarını ve 2021 yılı hedeflerini değerlendiren sunumlarının ardından toplantı sona erdi.