Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
28 EYLÜL Perşembe 11:35
Advert

GÜLTAK; ESNAF VE VATANDAŞ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, esnaf ve vatandaşların yanı sıra, sendika ile meslek örgütü buluşmalarını ara vermeden sürdürüyor. Halkın içinden çıkmayan Başkan Gültak, bir yandan belediyenin hayata geçirdiği hizmet ve projeleri anlattı, diğer yandan 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde destek istedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-05-2023 15:14
GÜLTAK; ESNAF VE VATANDAŞ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

 

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, beraberinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, Hazine Maliye Bakanı ve Mersin Milletvekili Adayı Doç. Dr. Nureddin Nebati, AK Parti İl Koordinatörü Alim Tunç, AK Parti İl Başkanı Adem Aldemir ve Mersin Milletvekilli Hacı Özkan ile birlikte Mersin Memur-Sen temsilcileri ile bir araya geldi.

 

Yeni Mersin İdman Yurdu’nun maçını da izledi

 

Başkan Mustafa Gültak, kalabalık partili heyetle birlikte; Yeni Mersin İdman Yurdu’nun Karşıyaka’yı 1-0 mağlup ederek şampiyonluğa bir maç daha yaklaştığı karşılaşmayı da izledi. Karşılaşmanın ardından Heyet, soyunma odasına inerek galibiyetin mimarı futbolcuları ve teknik heyeti tebrik etti.

 

Gün içinde Karacailyas Abdullah Şahutoğlu Mahallesi eski muhtarlarından Garip Aktarla’nın oğlunun asker uğurlama merasimine de katılan Başkan Gültak, gezileri kapsamında Şakir Gülmen, Evren ve Emek mahallelerine misafir oldu. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek dile getirdikleri taleplerini dinleyen Başkan Gültak, 14 Mayıs Pazar günü yapılacak genel seçimlerde de vatandaşlardan destek istedi.

 

Karacailyas Polis Merkezi Amirliği’ne uğrayıp, vatandaşların can ve mal güvenliği için 7/24 özveriyle çalışan polis memurlarıyla da bir araya gelen Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Özgürlük Mahallesi’nde ikamet eden Kula Ailesi’ne de misafir oldu. Aile bireyleri ile sohbet eden Başkan Gültak, ziyaret ettiği yerlerde küçük çocukları da unutmadı, onları çeşitli hediyelerle sevindirip gönüllerini kazandı.

 

AdminAdmin

YORUMLAR