GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-09-2021 11:44   Güncelleme : 08-09-2021 11:44

GÜLNAR’DA HEDEF GÜVENLİ VE KONFORLU ULAŞIM

Gülnar Belediyesi ekipleri yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları, parke döşeme çalışmalarını gerçekleştirirken bir yandan da sathi asfalt çalışmalarına hızla devam ediyor.

GÜLNAR’DA HEDEF GÜVENLİ VE KONFORLU ULAŞIM

Aralıksız çalışmalar gerçekleştiren ekipler tarafından Sarıkavak mahallesinde sathi asfalt kaplama çalışmaları yapılarak, güvenli ve konforlu yolları vatandaşların hizmetine sunuldu.

Belirlenen program dahilinde mahallelerde sathi asfalt çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Gülnar Belediye Başkanı Sayın Alpaslan ÜNÜVAR ; “ Hem bizim tespitlerimiz hem de halkımızdan gelen talepler doğrultusunda ilçemizde ihtiyaç duyulan yolların bakım ve onarımını yapıyor ve sathi asfalt kaplama çalışmalarımızla güvenli ve konforlu yolları vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Hemşehrilerimizin özellikle kış mevsiminde daha rahat ve güvenli ulaşım sağlaması amacıyla ilçemizin muhtelif yerlerinde asfalt ve kilit parke yol çalışmalarımızı hızlandırdık. Bu kapsamda sathi asfalt çalışmalarımızı Sarıkavak Mahallemizde de gerçekleştirdik. Ayrıca Köseçobanlı Mahallemizde parke ve Üçoluk mahallemizde rotmiks serme sıkıştırma çalışmalarımız da hızla devam ediyor. Amacımız geleceğe dönük, kalıcı hizmetler yapmak. Tamamladığımız yollar Gülnar’ımıza ve kıymetli vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Çalışmalarımız belirlenen program dahilinde hızla devem edecektir" dedi.