Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
20 MART Pazartesi 19:18
Advert

Gülnar Belediyesi Yol Bakım Onarım Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

Gülnar Belediyesi konforlu ve güvenli ulaşım sağlamak için yol yapım çalışmalarına hızla devam ediyor.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-12-2022 11:11
Gülnar Belediyesi Yol Bakım Onarım Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor

Gülnar Belediyesi ekipleri, planlamalar çerçevesinde kırsal ve merkez mahallelerde stabilize yol yapım, parke döşeme, büz döşeme, genel bakım çalışmalarını hızla sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler tarafından Akdeniz mahallesinde stabilize yol yapım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Ekipler bir yandan da özellikle yağışlı havalarda sorun oluşturan noktalarda yağmur suyunun tahliyesi ve ulaşımda problem yaşanmaması adına ihtiyaca göre değişik ebatlarda ve sayıda büz döşeme çalışması gerçekleştiriyor.

Vatandaşların rahat ulaşım ve yol güvenliğini sağlamak amacıyla çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “ Gülnar Belediyesi olarak ilçemizin her noktasında çalışmalar gerçekleştirmek için yoğun çaba gösteriyoruz. Hem bizim tespitlerimiz hem de halkımızdan gelen talepler doğrultusunda ilçemizde ihtiyaç duyulan yolların bakım ve onarımını yapıyoruz. Bu kapsamda Akdeniz Mahallemizde de yol yapım çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Ekiplerimiz parke taşı, beton büz döşeme, stabilize yol yapım ve genel yol bakım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Gülnar halkını daha iyi ve güzel bir ilçeye kavuşturmak için çalışmalarımız belirlenen program çerçevesinde tüm hızıyla devam edecektir” ifadelerini kullandı.

AdminAdmin

YORUMLAR