GÜNCEL

Gülnar Belediyesi Buzlanma ve Karla Mücadele Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

Gülnar ilçesinde dün akşam başlayan kar yağışının ilk saatlerinden itibaren Gülnar Belediyesi ekipleri karla mücadele çalışmalarına zaman kaybetmeden başlayarak Vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için teyakkuza geçti.

Gülnar Belediyesi Buzlanma ve Karla Mücadele Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor


Gülnar'da gece saatlerinde sorun yaşanan yollarda kar yağışı ve buzlanmadan dolayı yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indirebilmek için tuzlama ve yol açma çalışmaları gerçekleştiren Gülnar belediyesi ekipleri tuzlama çalışmaları kar yağışının durmasıyla sabahın ilk saatlerinden itibaren mahalle yollarında ve çarşı içerisinde devam etti.
Olumsuz hava koşullarına karşı vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi amacıyla ekiplerin 24 saat boyunca görevde olduklarını belirten  Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR, "Gülnar’da kar yağışının başladığı anlardan itibaren ulaşım alanında yaşanabilecek aksamaların önüne geçebilmek amacıyla tüm ekip ve iş makinelerimizle sahada olarak  buzlanmaya karşı tuzlama ve yol açma  çalışmalarımızı başlattık.  Tuzlama çalışmalarımız şu an mahalle yollarımızda ve çarşı içerisinde devam ediyor. Gülnar Belediyesi olarak, her türlü hava koşulunda vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.  Bundan sonra yaşanabilecek yağışlar öncesinde gerekli tedbirleri almaya ve hazırlıklı olmaya devam edeceğiz. Karla mücadele çalışmalarında gece gündüz demeden özverili çalışan tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum " dedi.