GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-06-2021 13:45   Güncelleme : 04-06-2021 18:33

GÜLNAR BELEDİYESİ AKKUYU NGS İLETİŞİM OFİSİ FAALİYETLERİNE DEVAM EDİYOR

Gülnar Belediyesi içerisinde faaliyete geçen Akkuyu NGS İletişim Ofisi vatandaşlardan gelen iş taleplerini alarak Perşembe ve Cuma günleri ofise Akkuyu Ana Yüklenici Firma tarafından gönderilen insan kaynakları personelleri görüştürülerek Akkuyu İnşaat Sahasında istihdam sağlamaya katkıda bulunuyor.

GÜLNAR BELEDİYESİ AKKUYU NGS İLETİŞİM OFİSİ FAALİYETLERİNE DEVAM EDİYOR

Gülnar Belediyesi içerisinde faaliyete geçen Akkuyu NGS İletişim Ofisi vatandaşlardan gelen iş taleplerini alarak Perşembe ve Cuma günleri ofise Akkuyu Ana Yüklenici Firma tarafından gönderilen insan kaynakları personelleri görüştürülerek Akkuyu İnşaat Sahasında istihdam sağlamaya katkıda bulunuyor. 
İş arayan vatandaşların Belediye binasında bulunan Akkuyu NGS İletişim ofisine gelerek başvuru yapmaları gerekiyor.
Başkan ÜNÜVAR : "Kurduğumuz Ofisimizle Hedefimiz, İstihdam Sağlamak"
Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR Gülnar’ın huzuru, mutluluğu ve refahını artırmak için çalıştıklarını belirterek, vatandaşların iş bulmalarına yardımcı olmak ve istihdam sağlamak amacıyla Akkuyu NGS İletişim Ofisimizi kurduk. Gülnar Belediyesi olarak Üretken Belediyecilik anlayışımızla istihdam ve üretim konusuna önem veriyoruz.  İlçemizin Büyükeceli Mahallesinde devam eden Akkuyu Nükleer Güç Santrali İnşaatında çalışmak üzere vatandaşlarımıza yardımcı olup oradan ofisimize gönderilen insan kaynakları ile vatandaşlarımızın yüz yüze görüşmelerini sağlıyoruz. Gülnar Belediyesi olarak İşverenlerle sürekli iletişim halindeyiz. Amacımız iş arayan hemşehrilerimizi Akkuyu Nükleer Güç Santralinde iş bularak istihdam sağlamak. Gülnar Belediyesi olarak bugüne kadar birçok vatandaşımızı Akkuyu Nükleer Güç Santrali İnşaat sahasında farklı firmalarda işe yerleştirdik.  İş arayan vatandaşlarımızın Belediye binamızda bulunan Akkuyu NGS İletişim ofisine gelerek başvuru yapmaları gerekiyor. Vatandaşlarımıza her konuda yardımcı olmaya devam edeceğiz, onların mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur” dedi.