Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 06:37
Advert

GÜLNAR BELEDİYE BAŞKANI ALPASLAN ÜNÜVAR, "MİLLETVEKİLİ ADAYLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM"

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, MHP ve Cumhur İttifakı'nın Mersin başta olmak üzere Türkiye genelinde Allah'ın izniyle seçimden zaferle çıkacağını belirtti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-04-2023 11:14
GÜLNAR BELEDİYE BAŞKANI ALPASLAN ÜNÜVAR,

14 Mayıs'da yapılacak olan 13. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği genel seçimlerinin Türkiye için çok önemli olduğunu belirten Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar; "Milletvekilliği aday listemiz açıklandı. Mersin'de sıralamaya giren birbirinden değerli 13 aday arkadaşımıza çıktıkları bu kutlu yolda başarılar diliyoruz.

14 Mayıs'ta aziz milletimiz, kararını Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur ittifakından yana kullanarak yeni bir zafere imza atacak. 54 yıllık şanla ve şerefle Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin siyasal hayatına katkı sunmuş kutlu yuvada hep birlikteyiz. 14 Mayıs'ta Cumhur'un zaferi hilal ile yükselecek 14 Mayıs gecesi bizim için zafer gecesi olacak" dedi.

Başkan Ünüvar açıklamasının sonunda ise; Başbuğumuz Merhum Alpaslan TÜRKEŞ'in sözünü hatırlatarak ülkücülere seslendi; "Ülkücüler bir bütündür, bu bütünlüğünüzü bozmayın, içinize hainler girebilir, sizi birbirinize düşürmeye çalışabilirler, onlara kanmayın ve aldırmayın" dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR