GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-01-2022 12:38   Güncelleme : 03-01-2022 12:40

Gölgeli’den minik sporculara hediye

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Silifke Bahçeköy Spor alt yapı futbol akademisi antrenmanına katılarak burada bulunan minik sporculara ayakkabı hediye etti.

Gölgeli’den minik sporculara hediye

Çocukları kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmanın yolunun sporla mümkün olduğuna işaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Silifke ziyaretinde gençlik stadında çalışmalarını sürdüren Bahçeköy spor altyapı futbol akademisinin antrenmanını izledi.

Ömer Alparslan Eldere nezaretinde çalışmalarını sürdüren Silifke Bahçeköy spor kulübü alt yapısında mücadelede eden minik sporcularla da görüşen Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Gölgeli konuşmasında, “Bizim sizlerden isteğimiz boş zamanlarınızı iyi değerlendirin ve sporu sağlığınız için yapın. Sporun ahlaki yönünü iyi kavramanız ve bu doğrultuda ilerlemeniz gerekmektedir. Çünkü spor yapmak siz çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimine ciddi bir fayda sağlamaktadır. Ailelerimize de çocuklarını spor yapmaya yönlendirdikleri için teşekkür ediyorum. Tüm çocuklarımıza spor ve eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” diyerek minik sporcuların ayakkabılarını kendi elleriyle giydirdi.