GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-04-2022 15:12

CUMHUR İTTİFAKI, TOROSLAR BELEDİYESİNİN İFTARINDA BULUŞTU

Mersin’de Cumhur İttifakı, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar programında bir araya geldi. Yoğun katılımın olduğu programda, birlik ve beraberlik mesajları verildi.

CUMHUR İTTİFAKI, TOROSLAR BELEDİYESİNİN İFTARINDA BULUŞTU

Bir dizi ziyaret için Mersin’de bulunan Ticaret Bakanı Mehmet Muş da iftara katılarak, Başkan Yılmaz'ın konuğu oldu. Bakan Muş; “Bu güzel organizasyonda bizleri bir araya getiren Toroslar Belediye Başkanımız Sayın Atsız Afşın Yılmaz’a ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Bakan Mehmet Muş’u Toroslar’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Başkan Yılmaz ise; “Cumhur İttifakının; 2023, 2053 ve 2071 vizyonlarını benimsiyoruz ve inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede düzenledikleri iftar programında hemşehrileriyle bir araya gelen Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, bu kez de Cumhur İttifakı’nı iftarda ağırladı.

 

Toroslar Belediyesi’nin Olimpik Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen iftar programına Ticaret Bakanı Mehmet Muş da katıldı.

 

Cumhur İttifakı Milletvekilleri Olcay Kılavuz, Baki Şimşek, Zeynep Gül Yılmaz, Hacı Özkan ve Ali Cumhur Taşkın, MHP MYK Üyesi Serdar Soydan, MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Cumhur İttifakı İl ve İlçe Teşkilat Başkan ve Yöneticileri, Belediye Başkanları, Kadın Kolları Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer ile çok sayıda davetli katıldı.

 

BAŞKAN YILMAZ: “GÜÇLÜ TÜRKİYE’Yİ HEP BERABER İNŞA EDECEĞİZ”

 

Ticaret Bakanı Mehmet Muş’a ve tüm misafirlerine iftar programına katılımlarından dolayı teşekkür eden Başkan Yılmaz; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin kavline inanıyoruz. Sözleri sözümüzdür. Cumhur İttifakı’nın; 2023-2053 ve 2071 vizyonlarını benimsiyoruz. Cumhur İttifakı’nın kazanımlarını görüyoruz, anlıyoruz ve heyecan duyuyoruz” dedi.

 

Tüm katılımcılara seslenen Başkan Yılmaz; “Cumhur İttifakı’nın bir mensubu olarak bu başarılarda, bu zaferlerde hepiniz ayrı ayrı pay sahibisiniz. 30 yıldır işgal altındaki Karabağ Zaferi’nde, gelişen, büyüyen milli silah sanayimizde, terörle mücadelede pay sahibisiniz. Ve Allah’ın izniyle Cumhur İttifakı’yla hedeflediğimiz; doğu ile batı arasında sıkışmış değil, Türk dünyasıyla, İslam dünyasıyla, dünyanın tüm mazlumlarıyla bir araya gelen, güçlenen ve bu dengesiz dünyaya denge getiren güçlü Türkiye’yi hep beraber inşa edeceğiz. Bunlarda da hepiniz ayrı ayrı pay sahibi olacaksınız inşallah. Bu güzel Ramazan akşamında bizlerle birlikte olduğunuz için teşekkür ediyorum” diye

AdminAdmin