Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
04 ARALIK Pazar 20:36
Advert

CHP'Lİ SEÇER'E ŞEHİT CENAZESİNDE SERT TEPKİ!

Mersin Büyükşehir Belediyesinde önceki dönem işe giren ve performans düşüklüğü gerekçesiyle işten çıkarılan belediye personeli Cumali K., CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e, Savunma Sanayisi’ni vizyonsuzluk olarak nitelendirdiği için şehit cenazesinde tepki gösterdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-11-2022 18:51   Güncelleme : 04-11-2022 18:54
CHP'Lİ SEÇER'E ŞEHİT CENAZESİNDE SERT TEPKİ!

 

“SEN ŞEHİTTEN NE ANLARSIN, BURAYA GELDİN”

Özel Kuvvetler Komutanlığında paraşüt eğitimi sırasında kaza geçirerek şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Özkan Demir’in Muğdat Camii’ndeki cenaze töreni sırasında CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile karşılaşan Cumali K., Seçer’in; “Vizyona bakın, gözlerim yaşardı iki gündür. Vizyona bakın, ikinci yüzyıl vizyonuna, tank, top, SİHA, İHA, vur, öldür, kahramanlık türküleri, Cumhuriyet bunun için kurulmadı” sözlerine atıfta bulunarak; “Sen şehitten ne anlarsın, buraya geldin” ifadeleriyle damga vurdu.
CHP’li Seçer’in işçi kıyımında nasibini alan Cumali K., bölgeden uzaklaştırılmaya çalışıldı. Bu sırada Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in korumaları da Cumali K’ya saldırmaya çalışırken, emniyet güçleri olaya müdahale etti.

AdminAdmin

YORUMLAR