SİYASET

Bu görüntüyü zafer işareti yapanlar anlamazlar!

Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker Park Bahçeler müdürlüğü personeli ile çektirdiği fotoğraf zillet ittifakını rahatsız etti.

Bu görüntüyü zafer işareti yapanlar anlamazlar!

Mut Belediyesi Park Bahçeler müdürlüğü personeli dün saat 13:00''te mesai bitimi sonrası kaynaşmak adına bir program düzenledi ve bu programa Belediye Başkanı Volkan Şeker davet edilerek sonrasında bozkurt yaparak hatıra pozu verilerek sosyal medyada paylaşım yapıldı. Fakat bu samimiyet pozu ile troller başkan Şeker'e saldırmaya başladı.

Bu trollerin amacı başkanı yıpratmak!

Seçildiği günden bu yana gecesini gündüzünü Mut için harcayan başkan Şekere yapılan saldırı tamamen yıpratmak amaçlıdır. Bir başkan fotoğraf çekilirken kimseye bozkurt yap zafer işareti yap demez diyemez ancak personellerin başkanın MHP'li olmasından dolayı bozkurt işareti yaparak sevgilerini göstermişlerdir. 

Bu zihniyet şehit cenazelerine bile gitmeyen şehit isimlerinin parklara verilmesinde engel olan zihniyet ile aynı zihniyettedir. Başkanın bozkurt yapması pozundan rahatsız olanlar tüm heryerde zafer işareti yaparken, Hdp ile kolkola gezerken sesi çıkmayanlardır.

Menfaat ve rant elde edemeyenler, Cumhur ittifakının başarısını hazmedemeyenler şuursuzca başkan ve ekibine saldırmaktadır. 

Hdpkk ile ittifak yapanlar devletin tüm imkanlarını ortaklarına peşkeş çekenler bu pozdan rahatsız olmuşlar. 

Volkan Şeker tüm Mut halkını kucaklayan ve başarılı bir belediye başkanıdır ne kadar saldırırsanız saldırın kaya'dan alacağınız tozdur!!