Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
28 EYLÜL Perşembe 10:31
Advert

BAŞKAN YILMAZ'DAN, KADİR GECESİ MESAJI

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-04-2023 16:11
BAŞKAN YILMAZ'DAN, KADİR GECESİ MESAJI

Kadir Gecesi’nin tüm İslam alemine hayırlar getirmesini dileyen Başkan Yılmaz; “Deprem nedeniyle zor bir dönem geçirdik. Rabbim bu mübarek gecenin hürmetine bir daha böyle acılar yaşatmasın. Ülkemiz, devletiyle milletiyle tek yürek olmuş bir şekilde yaraların sarılması için mücadele ediyor” dedi.

 

“Birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır” diyen Başkan Yılmaz; “11 ayın sultanı Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken yüce kitabımız Kuran-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi'ne kavuşmanın huzuru ve heyecanı içerisindeyiz. Kadir Gecesi, en faziletli ve kutsal gecelerden biridir. Rahmet ve bereket kapılarının sonuna kadar açıldığı, manevi duyguların üst seviyelere yükseldiği bu kutsal gecede, yapılacak tüm duaların ailemizin, milletimizin ve ülkemizin birliği ve bütünlüğü adına kabul olmasını diliyorum. Ramazan Bayramı’nın da müjdecisi olan Kadir Gecesi’nin başta değerli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR