Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 00:22
Advert

BAŞKAN YILMAZ, OYUNU KULLANDI

Mersin’in merkez ilçesi Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Cumhurbaşkanı Seçimi’nin 2’nci turu için oyunu kullandı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-05-2023 14:25
BAŞKAN YILMAZ, OYUNU KULLANDI

Başkan Yılmaz, 19 Mayıs Ortaokulu’nda, 2243 numaralı sandıkta eşi Meltem Yılmaz ile birlikte oy kullanma işlemini gerçekleştirdi.

 

“Milletimize, Devletimize, Kentimize Hayırlı Uğurlu Olsun”

 

Sandık görevlilerine kolaylıklar dileyen Başkan Yılmaz; seçimin, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni etti.

 

Hemşehrileriyle de sohbet eden Başkan Yılmaz; “14 Mayıs’ta bir seçim gerçekleştirmiştik. Bugün de Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi yapılıyor. Hem 14 Mayıs’ta, hem bugün son derece sakin, sükûnet ve olgunluk içerisinde bir seçim oldu. Bu demokrasimizin olgunluğunu, milletimizin birbirine sevgisini ve saygısını gösterir. Bugünü de aynı sükûnet ve olgunluk içerisinde tamamlayacağız ve sonucu alacağız inşallah. Milletimize, devletimize ve kentimize hayırlı uğurlu olsun. Sandık başındaki tüm kardeşlerimize, emeği geçen herkese ve basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR