GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-11-2021 16:18   Güncelleme : 25-11-2021 16:18

BAŞKAN ÜNÜVAR EĞİTİM ÇALIŞANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Gülnar’da görev yapan eğitim çalışanları ile yemek programında bir araya geldi.

BAŞKAN ÜNÜVAR EĞİTİM ÇALIŞANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Gülnar Belediyesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi.

Programa İlçe Kaymakamı  Yunus Emre BAYRAKLI, Belediye Başkanı  Alpaslan ÜNÜVAR, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Abdullah KALAYCIOĞLU, İlçe Müftüsü  Yusuf KAYA, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı  Celal KADİM, Ak Parti İlçe Başkanı Tevfik KALEMCİ, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın ve Aileden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı  Ayşe AYDIN, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Selda ARSLAN, Gülnar Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Erdem UÇTU, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Rıdvan GÜLEÇ, belediye meclis üyeleri, öğretmenler ve tüm eğitim çalışanları katılım sağladı.

İlçe Kaymakamı Yunus Emre BAYRAKLI programda yaptığı konuşmada; “ Sizlerle bir araya gelmek bizim için çok kıymetli. Öğretmenlik mesleği çok kutsal bir meslek ama herkesin yapabileceği bir meslek değil. Her bir öğrencinin sorumluluğu, her bir öğrencinin vebali, geleceğe yetiştirdiğiniz çocukların ilerde topluma, devlete, millete faydalı birer birey olması için vermiş olduğunuz çaba ve bu çabaların sonuca ulaşmasının sizlere sevinç ve mutluluk sağlaması, fakat ulaşamaması durumunda da bunun üzüntüsü herkesin katlanabileceği bir şey değildir. Çocuklarımızın sorumluluğunu üstlendiğiniz için, Vatana, Millete, Devlete, topluma faydalı nesiller yetiştirdiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Öncelikle Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehit öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun” dedi.

Yemek sonrası yaptığı konuşmada 24 Kasım Öğretmenler Gününde tüm eğitim çalışanları ile bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Gülnar Belediye Başkanı  Alpaslan ÜNÜVAR," Gülnar Belediyemiz tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlediğimiz yemek programına hepiniz hoş geldiniz. Öğretmenlerimiz, eğitim çalışanlarımız bizler için çok önemli. Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitilerek geleceğe hazırlanmasını sağlayan öğretmenlerimiz kutsal bir görev icra etmektedirler. Ben 26 yıl öğretmenlik yaptım. Meslek hayatımın her dakikası, her günü benim için çok özeldi. Sizlerin arasında bulunmak, eğitim camiasının bir mensubu olmak gurur verici. Bizleri, çocuklarımızı yetiştiren öğretmenlerimizden Allah razı olsun. Öncelikle Başöğretmen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah'tan rahmet, diliyorum. Bu vesileyle Öğretmenler Gününüzü kutluyor, eğitim ve öğretim hayatınızda başarılar diliyorum" dedi.

Katılım sağlayan eğitim çalışanlarına 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Gülnar Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeler takdim edildi.