Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
28 EYLÜL Perşembe 09:41
Advert

Başkan Kılınç’tan Bayram Mesajı

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-04-2023 22:02
Başkan Kılınç’tan Bayram Mesajı

Mesajında birlik ve beraberliğe dikkat çeken Başkan Kılınç “Bayramlar, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, hoşgörü ve paylaşmanın en güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerimizdir.
Bu yıl ülkemiz de yaşanan ve hepimizde derin izler bırakan deprem nedeniyle buruk bir Ramazan Ayı geçirmiş olsak da, bayramla birlikte yaralarımızı en kısa sürede sarmaya, yaşadığımız acılardan ders çıkartarak geleceğe daha umutlu bakmaya devam edeceğiz. 

Acıda, tasada, kıvançta, bir ve beraber olabilmenin, ülkemizi ve milletimizi ayakta tutan en büyük değer olduğuna inanan birisi olarak, ailemiz, sevdiklerimiz ve milletimizle kucaklaşacağımız Mübarek Ramazan Bayramı'nda, Yüce Allah'tan bütün insanlığa sağlık, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum. 

Bu vesileyle ilçemiz Anamur'a, ilimiz Mersin'e ve ülkemize hayırlı bayramlar diliyor, İslam Aleminin Mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum.” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR