GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-06-2022 18:33

AYDIN OĞUZ MTSO 24 NO’LU MESLEK KOMİTESİNE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Mersin’in en önemli marka değerlerinden biri olan Göksel Tantuni’nin Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Oğuz, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası 24 No'lu Lokanta, Kafeterya ve Pastaneler Meslek Komitesi Meclis Üyeliğine aday olduğunu açıkladı.

AYDIN OĞUZ MTSO 24 NO’LU MESLEK KOMİTESİNE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçim sürecine girildi. MTSO başkanlığı için adaylığını açıklayan isimlerin yanı sıra Meslek Komitesi meclis üyesi adayları da yavaş yavaş netleşmeye başladı. Bu isimlerin başında Mersin’in en önemli marka değerlerinden biri olan Göksel Tantuni’nin Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Oğuz geliyor. Oğuz yayınladığı bir açıklama ile  MTSO 24 No'lu Lokanta, Kafeterya ve Pastaneler Meslek Komitesi Meclis Üyeliğine aday olduğunu açıkladı.
 
PANDEMİ VE EKONOMİK SIKINTILAR
SEKTÖRE DARBE VURDU
Korona virüs salgınıyla birlikte lokanta, kafeterya ve pastanelerin çok ciddi sorunlar yaşandığına dikkat çeken Oğuz, “Pandemi dönemi ile başlayıp bugün yaşanılan ekonomik sebepler yüzünden malesef lokanta, kafeterya ve pastaneler artan maliyetler sebebiyle deyim yerinde ise ayakta durma çabası içerisinde ve ciddi sorunlar yaşamakta. Bu sorunların çözümü noktasında MTSO kentte önemli bir görev üstlenmekte. Ancak gelin görün ki mevcut sorunların çözümü noktasında herhangi bir çaba verilmemekte” dedi.
 
SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ NOKTASINDA
PROJELER İLE GELİYORUZ
Sektörde yaşanılan sorunların çözüme kavuşturulması ve her platformda tartışılması noktasında üzerinde bir sorumluluk hissettiğini belirterek MTSO 24 No'lu Lokanta, Kafeterya ve Pastaneler Meslek Komitesi Meclis Üyeliğine aday olduğunu da söyleyen Oğuz, “MTSO gezi kulübü görüntüsünden uzaklaşıp, asıl görevi olan üyelerin ve sektörün sorunlarının çözümü noktasında projeler üretmeli ve girişimlerde bulunmalıdır. Sektörümüzde yaşanılan sorunlara hakim bir işletmeci olarak çözüm odaklı projeler ile geldiğimizin bilinmesini isterim. Şimdiden önümüzdeki süreçte yapılacak olan MTSO seçimlerinin kente, üyelere ve sektörlere hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

AdminAdmin