Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
03 MART Pazar 20:57

Atakent’te asfalt sevinci

Silifke Belediyesi tarafından devam eden asfaltlama çalışmaları Atakent mahallesi halkını sevindirdi. Vatandaşların daha güvenli ve daha konforlu bir ulaşım sağlayabilmeleri için çalışmalara devam ettiklerini bildiren Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Atakent mahallesinde sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-04-2023 13:39
Atakent’te asfalt sevinci

Atakent mahallesinde vatandaşlarla buluşan Başkan Altunok, fen işleri müdürlüğüne bağlı asfaltlama ekiplerinin vatandaşların ulaşımlarını daha rahat ve daha modern bir şekilde saylayabilmeleri için çalışmalar yürüttüklerini belirtti. Her mahalleye eşit hizmet götürdüklerini de hatırlatan Silifke Belediye Başkanı Altunok, sıcak asfalt çalışmalarının şehrin farklı noktalarında devam ettiğini kaydetti. Başkan Altunok, “Özellikle yaz aylarında aşırı bir nüfus artışı yaşayan Atakent mahallemizde biz de asfaltlama çalışmasına öncelik verdik. Atakent mahallesi yapraklı koy ve kapızlı kamp alanı içerisinde devam eden önemli projelerimizi de hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Altyapısı güçlendirilen bu mahallemizde bir taraftan da çevre düzenlemesi, peyzaj ve yeni kaldırım çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Ekip arkadaşlarım planlı programlı bir şekilde çalışırken, ben de bu çalışmaları yerinde inceleme fırsatı buldum. Yürüttüğümüz çalışmalar mahallemize, halkımıza ve şehrimiz Silifke’ye hayırlı uğurlu olsun” diyerek değerlendirmelerde bulundu.

AdminAdmin

YORUMLAR